Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

O Azrail ailelerinin resmini görmüştüm, acayip geldi bana :D. Bi' de Azrail'le ilgili daha çok şey öğrenmek için Sims'in wiki'sine girdim bir saat çıkamadım :( . Bella Goth'un nasıl kaybolduğunun teorilerinden tutun, deniz kızlarına kadar çoğu şeye baktım *-*.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Azrail'den çocuk sahibi de olunabiliyor galiba (tövbe :D). Bir ara bu olaya kafayı baya takmıştım, oğlu falan varmış sanırım :D :D.

Aynen çocuk çok değişik oluyor  :D  hayaletleri de aileye katabiliyorsun 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O.o shoujo mu hıam :D dicek söz bulamadım bende sims 1 den beri oynuyorum *-*

:D sims 3 te tavşan varmı göremedim :3 1 de glb balyanço vardı bide 2 de tavşan 3 dede cüce varda o biraz tuhaf onu almak için tuhaf şeyler yapıyon :D

Azrail'den çocuk sahibi de olunabiliyor galiba (tövbe :D). Bir ara bu olaya kafayı baya takmıştım, oğlu falan varmış sanırım :D :D.
:D azrailin tekiyle poker oynadım parti verdim arkadaşım oldu partilere çağırıyorum artık :D azraile gıcıklık olsun diye adamı kapatım içeri bonehildayı koydum :D bonehildanın kutusu gitmiş bikaç gün sonra karısı olmuş :D evleri olmuş wt. dedim bug oldu kesin diyip haritayı sildim :D
Kaxell tarafından düzenlendi
-_- Bkz. Forum Kuralları: http://goo.gl/NMXqbv

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:D sims 3 te tavşan varmı göremedim :3 1 de glb balyanço vardı bide 2 de tavşan 3 dede cüce varda o biraz tuhaf onu almak için tuhaf şeyler yapıyon :D

:D azrailin tekiyle poker oynadım parti verdim arkadaşım oldu partilere çağırıyorum artık :D azraile gıcıklık olsun diye adamı kapatım içeri bonehildayı koydum :D bonehildanın kutusu gitmiş bikaç gün sonra karısı olmuş :D evleri olmuş wt. dedim bug oldu kesin diyip haritayı sildim :D

*-* tavşan var mı hım vardır ya :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş