Jump to content

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kasma sıkıntısı olmasın diye spoiler içine alıyorum. Bu chart zaman geçtikçe güncelleniyor, o yüzden sonbaharda beklediğiniz ama göremediğiniz bir anime olursa korkmayın.     Okuyamayanlar i

Amagi Brilliant Park  Orenchi no Furo Jijou Psycho-Pass 2 Sora no Method Shigatsu Kimi wa no Uso World Trigger Trinity Seven: 7-nin no Mahoutsukai Mushishi Zoku Shou 2 ve belki 2. sezonuna başlayabili

Yine mangalarını okuduklarım -_-

Popüler olan yeni mangaları okuyorum. Sonra onları popüler olduğundan anime yapıyorlar. Mangadan hikayeyi bildiğimden çoğunu izleyesim gelmiyor, onun yerine yeni mangalar buluyorum. Onlar da anime oluyor..... :depressed2-onion-head-emoticon:  

Daha popi olmayanların listesini bi ara versene ;) B) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kiseiju gençlik kiseiju...sonunda gantz ayarında yaratık istilası animesi ve bol kanlı parçalı dehşettir. B)

Benimde gözüme çarptı o, dedim yine wtf japanese seriously mi yaşayacağız aynende öyleymiş

Terra formars'ta seinen serisi - hamamböceği'nin başkalaşım geçirip, insanlara musallat olmasıyla falan ilgili - http://forum.turkanime.tv/topic/9623-%E2%80%98terra-formars%E2%80%99-i%C3%A7in-ilk-%C3%B6n-g%C3%B6sterim-yay%C4%B1nland%C4%B1/

Ayrıca Assassination Classroom animesi var yenilerden bunlara benzer - http://forum.turkanime.tv/topic/11127-assassination-classroom-%C3%B6zel-anime-b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BC/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psycho Pass 2 ve Fate/Stay Night var bu ikisi benim için bu seneki tüm serilere bedel :D bu senenin en çok beklediğim sezonu geliyor sabırsızlanıyorum şimdiden :)

Fate Stay Night'tan umudunu kesen arkadaşlar lütfen bu Stay Night'ı Stüdyo DEEN'in yaptığı kıytırık seri ve movie ile karşılaştırmayın işin ucunda Ufotable var ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.