Jump to content

Vocaloid Türkiye

raichu10

Önerilen İletiler

Ben 3-4 saatte bir şarkıyı anca çevirip videosunu yapabiliyorum. Zamanlama falan.. O kadar hızlıysan süpersin.

Ben de bazen Japonca'sına bakıyorum. Japonca ve Türkçe benzediğinden iki dil arası tam çeviri yapılabiliyor. Japonca ve Türkçe zor diller olduğu için bazen İngilizce'ye tam çevrilemiyor bu da büyük bir sorun olabiliyor. Japonca'dan direk Türkçe'ye çeviri yapılsa süper olur.. Kelimeler manasını da yitirmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar :) Bugün itibariyle vocaloid şarkılarını çevirmeye başladım . Henüz 2 tane çevirdim . Aslına bakarsanız 2 saatlik bir kanal benimkisi . Çok yeniyim yani :) Ancak her gün 3-4 şarkı ç

Çoktan çevirdim kanalda bulabilirsin :)  

Ben 3-4 saatte bir şarkıyı anca çevirip videosunu yapabiliyorum. Zamanlama falan.. O kadar hızlıysan süpersin.

Ben de bazen Japonca'sına bakıyorum. Japonca ve Türkçe benzediğinden iki dil arası tam çeviri yapılabiliyor. Japonca ve Türkçe zor diller olduğu için bazen İngilizce'ye tam çevrilemiyor bu da büyük bir sorun olabiliyor. Japonca'dan direk Türkçe'ye çeviri yapılsa süper olur.. Kelimeler manasını da yitirmez.

İlerde inşallah Japonca öğrendiğim zaman onuda yapmayı düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki daha kolay gelir bilmiyorum ama Windows Movie Maker kullanmayı deneyebilirsin. Alışınca kolay.. Hem MovieMaker kullanırsan videonu YouTube'dan indirenler altyazıyı da görebilir. Öbür türlü -yani şu an yaptığın yol- altyazı sadece YouTube kullanılırken görünecek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben YouTube'u açıklama yazısı ekleyerek kullandım altyazı değil o yüzden tam bilmiyorum ama MovieMaker zor değil..

Youtube çok rahatım açıkcası hızlı çevirebiliyorum . Ama dediğin yöntemede bakıcam

Bu arada istek parça vardı magnet diye.  Onun yarısını çevirdim . Yarısınıda yarın çevirip atarım youtube'a :) İyi geceler arkadaşlar ben yatıyorum .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.