Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Shigatsu wa Kimi no Uso

Anime Türü : Dram Müzik Romantik Okul Shounen

Bölüm Sayısı : 23 / 22+

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Setsuna

Düzenleme : KuramaUN, Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Piano dahisi Arima Kousei, çocuk müzisyenler yarışmasını kazandıktan sonra herkes onun adını öğrenmiştir. Fakat; ona en çok destek veren annesinin ölümünden sonra zihinsel ve duygusal bir çöküş yaşayan Kousei, artık kendi piyanosunun sesini bile duyamaz olmuştur. Bu olayın üstünden iki sene geçtikten sonra bile, piyanoya dokunamayan Kousei, bütün yaşamını böyle gideceğini düşünürken tanıştığı bir kız her şeyi değiştirecektir.Başına buyruk bir kemancı olan Miyazono Kaori, Kousei’nin müzik hayatına geri dönmesine yardım eder ve onu alışık olmadığı bir stilin içine sürükleyerek yeni şeyler keşfetmesini sağlar.Hikâyemiz, ikilinin ve arkadaşlarının müzik ile yaşadıkları maceraları konu alıyor.Aynı adlı mangasından uyarlanmıştır.

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seninde almadığın seri kalmamış setsuna   :D  konusunda  müzik olunca soğuyorum nedense animeden izlemem büyük ihtimal bunu

Bu bütün bölümü müzik dinleterek geçiren bir anime olmayacak gibi. :D Mangasını okumuştum biraz, insan ilişkilerini ve komediyi de içerdiği için sanırım Nodame Cantabile'ye benzetebiliriz. ^^

Not: Bu arada üzgünüm beğenemedim iletiyi günlük kotam dolmuş  :lol: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bütün bölümü müzik dinleterek geçiren bir anime olmayacak gibi. :D Mangasını okumuştum biraz, insan ilişkilerini ve komediyi de içerdiği için sanırım Nodame Cantabile'ye benzetebiliriz. ^^

Not: Bu arada üzgünüm beğenemedim iletiyi günlük kotam dolmuş  :lol: 

Romantizm Sho için bir bölüm bakarım ama yinede olmaz gibi geliyor musical lere karşı bir antiliğim var nedense 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok