Jump to content
  1. houston

houston

2. Strix.

Strix.

• Similar Content

• By Vega
      YOO Minnaaaaa!

Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara...

Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık.

Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez...

Fan Fiction yarışmasına katılan hikayeler;

6 Saniye
      Aşk Uğruna  Bahardan Sonra  Bilinmeyenin Hikayesi Butterfly Corona'ya Saldırı Erratic Simian İsimsiz JJ: Ushinawareta Karanlığın Elçileri Lanetli Sur Mr. ans Mrs. Walker Multi-Player Ruh Bağı Scout Bar Sessiz Çığlık Soul of The Little Flower Stardust Sunset Süper Deney YN: Yeni Dünya
      *Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir.

Keyifli okumalar, yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.

• By Zelpus
      6 Saniye 

Hikayemiz en baştaki açıklamadan da anlayabileceğiniz üzere 6 saniye öncesine gitme gücüne sahip fakat bunu kontrol edemeyen bir genç. Bunu okuyan herkes bunu Erased ile benzetse de, şunları açığa kavuşturayım, Erased ile aynı evrende değil ve bu fikri Charlotte'tan çıkardım. Geçtiği evren ise Tenki no Ko evreni. Bu kadar çok yağmur yağmasından anlayabilirsiniz de :D Elimden geldiğince hızlı güncelleyip hikayeyi sona getirmeye çalışacağım vee umarım seversiniz. Ha bir de şey, bu hikaye hakkında farklı bir planım olduğundan bir kapağı da var, boşa gitmesin istediğimden onu da koyuyorum.

Birinci Bölüm:

İkinci Bölüm:
      Not: Bakış açıları arasında gidip geleceğim çünkü bazı yerleri birinci kişi ile anlatmakta yetersiz kalırken bazı yerleri hakim ile anlatma zorlanıyorum.

Üçüncü Bölüm: 

Dördüncü Bölüm:

Final Bölümü: 

Dipnot: 

• By Ari01
      ATTACK ON TİTAN
      LANETLİ SUR
      0. Bölüm

1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

4. Bölüm

5. Bölüm

6. Bölüm

7. Bölüm
      SON
    • By baypanda
      1.BÖLÜM    UÇURUM
      2.BÖLÜM Ölüm ve Yaşam
      3. Bölüm    Acaba…
      4. Bölüm  İntikam

5. Bölüm  İblisin insan yanı ( final)

SON
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.