Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

zombiler ısırır Luffy zombileri Luffy'e dönüştürür bence :Dşemsiye şart şemsiye önemli tabi :D 

belki de şeytan meyvesi zombilere karşı bağşıklık kazanmasını sağlar :D  ama garibim oralarda etsiz kalır :(

şemsiyem olmadan nasıl öldürürüm ben onları :(  o değil de askerler şemsiyemin içinde ki kılıcı da fark etmezler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

Vivident alırdım yanıma :P

Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil

Fairy Tailden Erza'yı

Claymore'dan Teresa'yı 

Jormungand dan Velmet i isterdim :D Birisi de yeter de neyse :D

Şu üçünü yanıma alıp baştan anime yazardım :ph34r:

1-Saya Takagi

2-Saeko Busujima

3-Rika Minami

Ama alet olarak ise Kantinden arakladığım kesme bıçağı ile güvenliğimi,kapı girişindeki cips ve gofret makinasını içeriye sürüklerdim...

Son olarakta Hizmetli odasından aldığım uzun sopayla bilgisayar fakultesi kapısına barikat kurardım.

Dışarda isterse zombie salgını olsun :ph34r: İnt. yemek ve Pc varsa tamamdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanıma Luffy'yi alırım, Naruto'yu alırım, Natsu'yu alırım diyenler. Onları neyle besliycekseniz?

gittiğimiz marketlerde marketi sömürürler olup biter iş ama açlıktan zombileri kemirmeye başlayabilirler

Bak düşündümde Zaten Bezbol oynanmayan bir ülkedeyiz ama bezbol sopası en çok satın alanda biziz o yüzden bezbol sopası Her ele lazım   :D

golf sopası da işimizi görür ya da en klasiğinden elektrikli testere 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.