Jump to content

[Güncellendi: 28.2.15 2 tane YENİ Kuroko No Basket AMV'si eklendi] İlk AMV Çalışmam - Sword Art Online

myoujouu

Önerilen İletiler

şarkı daha iyi olabilirdi ama şu anki hali de çok güzel

Teşekkür ederim.  ^_^

Ya o değilde çok beğendim ben bunu çok hoş olmuş.   :bled1-onion-head-emoticon: 

Şarkı da güzel olmuş bence.  :big-eye-onion-head-emoticon: 

Beğenmenize sevindim teşekkür ederim  ^_^

Ellerine saglik.Ben begendim, ilk calismaya gore guzel.Devamini beklliyoruz. (:

Ben de beğenmenize sevindim, devamı gelecek tabi ki. Teşekkür ederim  ^_^

Elbette ki eksik yanları var. Ama ilk çalışma için kesinlikle iyi. Eline emeğine sağlık çok güzel, devamını da isteriz  ;)

Teşekkür ederim çok sevindirdiniz devamı gelecek.  ^_^

Çok güzel olmuş, tebrik ederim.  :)

Çok teşekkür ederim.  ^_^

Sword art izleyesim geldi lao helal  :D

Yaptığım amv bu hissi verdiyse size çok mutlu oldum, teşekkürler  ^_^

ah ah beni eski güzel günlere götürdün o dönem anime izleme kendi rekorumu kırmıştım..

çalışman başarılı ilk olmasına karşın iyi..

devamı gelir umarım..

Devamı gelecek, sevindirdiniz yorumunuzla çok teşekkür ederim.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İki tane YENİ Kuroko No Basket AMV'si yaptım. Aslında bir tane yapmıştım ama o videodaki (2.video) müzikten dolayı telif hakkı bildirimi geldi Türkiye'de sorun yok açılıyor fakat yurt dışında bazı eng

Çok teşekkür ederim ^^     Teşekkür ederim, acemilik işte. :D Bundan sonrakilerde öyle yapmak istiyorum ben de. ^^

Ya o değilde çok beğendim ben bunu çok hoş olmuş.  :bled1-onion-head-emoticon:  Şarkı da güzel olmuş bence. :big-eye-onion-head-emoticon: 

Şu sıralar bir amv merakı herkesi sarmış durumda :D Ellerine sağlık cidden çok güzel olmuş hatta efektler felan harika yani uğraştığın belli oluyor uğraşmana değmiş tabii :) Bu arada herkesdede bir My Demons merakı var neden acaba ? :D Kendine bir intro felan yap istersen lazım olur ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu sıralar bir amv merakı herkesi sarmış durumda :D Ellerine sağlık cidden çok güzel olmuş hatta efektler felan harika yani uğraştığın belli oluyor uğraşmana değmiş tabii :) Bu arada herkesdede bir My Demons merakı var neden acaba ? :D Kendine bir intro felan yap istersen lazım olur ;)

Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim ^_^ Evet ya charmer56 ile (gerçek adını bilmiyorum :D) mesajda amv hakkında konuşuyorduk sonra kendi yaptığı amv çalışmasını attı ben de o sırada youtubea yüklüyordum baktım ki aynı şarkıya yapmışız tesadüfün bu kadarı :D Neden bu şarkı herkesi sardı bilmiyorum ben de ama güzel şarkı :D Evet düşünüyorum intro yapmayı. Bir sonraki amv çalışmamda olur galiba. ^_^ Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim ^_^ Evet ya charmer56 ile (gerçek adını bilmiyorum :D) mesajda amv hakkında konuşuyorduk sonra kendi yaptığı amv çalışmasını attı ben de o sırada youtubea yüklüyordum baktım ki aynı şarkıya yapmışız tesadüfün bu kadarı :D Neden bu şarkı herkesi sardı bilmiyorum ben de ama güzel şarkı :D Evet düşünüyorum intro yapmayı. Bir sonraki amv çalışmamda olur galiba. ^_^ Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için. 

Ne Demek :) Gerçek adı Mustafa biz de konuşuyoruz amv'ler konusunda yardım ediyo saolsun :D Tesadüf başınıza bire bir vurmuş desene şuna :D Bu arada intro yapsan daha bir ilgi çekersin söylemiş oluyumda ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne Demek :) Gerçek adı Mustafa biz de konuşuyoruz amv'ler konusunda yardım ediyo saolsun :D Tesadüf başınıza bire bir vurmuş desene şuna :D Bu arada intro yapsan daha bir ilgi çekersin söylemiş oluyumda ;)

O zaman mutlaka yapacağım bu tavsiyenizden sonra :D Teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.