Jump to content

( 01 / 01 ) Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise

schneizeL

Önerilen İletiler

Çevirmenin eline sağlık 

Çevirmenimiz yeni mi?

Film mecha severler için tadımlık olmuş :P Bi lokmada gitti   :full-onion-head-emoticon:

Çevirmen yeni değilde, pek aktif olmayanlardan bildiğim kadarı ile, mehhh yanlış hatırlıyorda olabilirim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise Anime Türü : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Movie Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : arishok

Aynı söylediğiniz gibi.   Çeviri işlerine başlamadan önce schneizeL ile görüşürken, işim vesilesiyle çok aktif rol alamayacağımı ve çalışmalarımın bireysel olarak paylaşılmasının makul olacağını söyle

Bir movieyi daha tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen çevirmen arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

Aynı söylediğiniz gibi.

Çeviri işlerine başlamadan önce schneizeL ile görüşürken, işim vesilesiyle çok aktif rol alamayacağımı ve çalışmalarımın bireysel olarak paylaşılmasının makul olacağını söylemiştim. Buna rağmen schneizeL, TAÇE'ye katılmamı rica edince kendilerini kıramadım.

Bu arada filmin çevirisi, tek tatil günüm olan pazarımı tümden almıştı, bu yüzden vakit kaybı mı diye kendime sorarken sizden gelen bu güzel yorumları alınca, yaptığım emeğe değdini düşünüyorum ve sonraki çalışmalar için motivasyon sağlıyor.

Teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı söylediğiniz gibi.

Çeviri işlerine başlamadan önce schneizeL ile görüşürken, işim vesilesiyle çok aktif rol alamayacağımı ve çalışmalarımın bireysel olarak paylaşılmasının makul olacağını söylemiştim. Buna rağmen schneizeL, TAÇE'ye katılmamı rica edince kendilerini kıramadım.

Bu arada filmin çevirisi, tek tatil günüm olan pazarımı tümden almıştı, bu yüzden vakit kaybı mı diye kendime sorarken sizden gelen bu güzel yorumları alınca, yaptığım emeğe değdini düşünüyorum ve sonraki çalışmalar için motivasyon sağlıyor.

Vakit kaybı olurmu hiç biri çevirsede izlesek diye bekliyorduk ellerine emeğine sağlık 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı söylediğiniz gibi.

Sadece 20 dakikalık anime çevirileri bile en az 1- 2 saat alıyorken movie çevirmek daha zorlu bir iş. Bilen anlar :D  Devamının gelmesi dileklerimle. Bu arada müziğinden tanıdım seni  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.