Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

27.05.2021 - 13:44, cank96 yazdı:

selam, animede başrol lise-orta okul dönemlerinde çok kitap okumayı seven kütaphanede görevli bir çocuk. Okuldaki bir kulübe katılıyor.Kulübün olayı da şu herkesin önünde buton var ve hakem ipucunu okumaya başlıyor, hakem daha bitirmeden hızlıca butona basarak kelimeyi, yeri artık neyse tahmin etmek gerekiyor. Hatırladıklarım bunlar teşekkürler.

Chihayafuru 

29.05.2021 - 16:52, didar_turan yazdı:

Arkadaşlar resimleri ne kadar aratsam da bulamadım meraktan ölüyorum bilen var mı?

File_036.jpg

File_043.jpeg

1.resim-Hinako note

2.resim-Charlotte

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhabalar animede ofis calisanina elektrik carpmasi sonucu ana karakter ölüyor ve gozlerini bir otelde açiyor.Otelde de o gune kadar hayal ettigi tüm kadinlarla dolu.Kadinlarin otelden kurtulabilmesinin tek yoluda ana karakter kendilerini kac kere düşündüyse o kadar kere ana karakterle beraber olmak.Animenin ismi bir türlü aklima gelmedi.Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.(Ingilizce klavyeden dolayi kusura bakmayin olabildigince duzgun yazmaya calistim.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar. Yaklaşık 10 yıl önce izlediğim dövüş sanatlarıyla ilgili bir anime vardı. Dövüş okulları sıralamalarını yükseltmek için birbirleriyle dövüşüyorlardı. Ana karakter de düşük sıralamada bulunan bir okulun başına geçiyordu ve dövüş okulunu üst sıralara çıkartmak için savaşıyordu. Daha fazla detay hatırlayamadım ama animenin ismini bilen olursa yardımcı olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam dostlar, uzun zaman önce izlediğim bir animeydi ismini hatırlamıyorum.Kadın kıyafetlerini giymeyi seven bir erkek karakter ve bu karakterimiz main karakterin evine hırsızlık yapmak için giriyor ve böyle tanışıyorlar,Main karakterimiz de gizli bir dedektif ve mafyanın içine sızıp maske takarak kimliğini gizleyen bir kılıç ustası, genellikle pistol çeken bir düşmanına acımadan kılıçla saldırıyor.aklımda kalan bilgiler bu kadar.

------

Buldum arkadaşlar Hakata Tonkotsu Ramens 

Yan karakterimiz hırsızlık için değil de kiralık katil olarak geliyormuş,yanlış hatırlıyormuşum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar bir tane anime vardı. Ana karakter 13-14 yaşlarında erkek. Saçı siyahtı ve gözleri kırmızıydı sanırım. Köyde çalışıyordu çiftçi gibi bir şeydi. Hatta yaşıtları ona canavar, hastalıklı diyip dalga geçiyordu. Sonra bir adam geliyordu olayı unuttum ama biri ondan kurtulun gibi bir şey diyordu ve çocuğu silahla vuruyordu. Çocuk ölümsüzdü o sırada baygındı ve adam öldürdüm diyip yanına alıyordu, evine götürüyordu (yurtdışıydı sanırım) orada onun gibi yeteneklere sahip kişiler vardı.

Animenin adını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Aechee yazdı:

Arkadaşlar bir tane anime vardı. Ana karakter 13-14 yaşlarında erkek. Saçı siyahtı ve gözleri kırmızıydı sanırım. Köyde çalışıyordu çiftçi gibi bir şeydi. Hatta yaşıtları ona canavar, hastalıklı diyip dalga geçiyordu. Sonra bir adam geliyordu olayı unuttum ama biri ondan kurtulun gibi bir şey diyordu ve çocuğu silahla vuruyordu. Çocuk ölümsüzdü o sırada baygındı ve adam öldürdüm diyip yanına alıyordu, evine götürüyordu (yurtdışıydı sanırım) orada onun gibi yeteneklere sahip kişiler vardı.

Animenin adını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Kemono Jihen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin olay orgusu az cok soyle: cok varlikli olmayan bi ailede reenkarne olan bi cocuk var ama yetenekli oldugu ogrenilince babasinin baglantilariyla bi malikaneye tasinmak icin sanirim yola cikiyolar babasinin eski maceraci arkadaslari da var ama yolda saldiriya ugruyolar cocuk tek dusuyo sonra magaranin tekinde bi canavarla (veya ejderhayla) karsilasiyo ailesinin hayatta oldugunu ogreniyo bu yaratiktan ama cocuk yarali ve iyilesmek icin bi sure beraber kaliyolar lakin ejderha da yarali ve bi adam onu oldurmeye geliyo, ejderha cocugu yolluyo (cocuk giderken ejderhaya anne diyo ve cocuga galiba yumurtasini veriyodu gitmeden) sonrasinda ormanda elf cocugunu kaciran adamlar goruyo olduruyo adamlari sonra elf diyarina gidiyo kurtardigi elfle egitim goruyo orada, bikac yil sonra da elfler onu bi nebze kabul edince isinliyolar bunu ailesinin yanina, merhabalasiyolar kardesi ve kuzeni de vardi sanirim. tasindiklari malikanedeki adam acikarttirma tarzinda bisey duzenliyo, karakter orada silah seciyo kendine ve krala racon kesiyo ejderini almaya calistiklarinda ' sen cocugunu kaca satardin' gibi bi cumle kuruyodu. buraya kadarini hatirliyorum bazi tutarsizliklar olabilir izleyeli bi seneden fazla oldu ve bulamamak cok sinir bozucu yardim edebilirseniz cok sevinirim. (buldum. anime degil mangaymis. the beginning after the end .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.