Jump to content

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

MiranamiTsuki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba! Yaklaşık 3 yıldır ciddi ciddi resim çiziyorum. Birçok şey biriktiği için hepsini burada paylaşamayacağım. Ama ilgilenenler deviantartıma ya da instagramıma bakabilir. Ayrıca resimlerimde ge

Tükenmez Kalemi Sevme ve Sevdirme Projesi Lucy Wonder Woman Lavi Allen The Tanaka Deidara Mikasa Snow White-Death Note crossover Uta

Galiba ilk sayfam dolmuş ne yapsam bilemedim o yüzden şimdilik şuraya koyacağım Tükenmez Kalem Sevme Ve Sevdirme Projesi +2 Kageyama Inuyasha-Kikyo Eskiden Düşman Olduğu Suluboyaya

Böyle iyi işler göreceğimi ummuyordum ilk girdiğimde bu konuya :D. Yorumlara da bakılırsa herkesde beğenmiş. Fakat birşey diyeceğim anime ile ilgili olanları animemtrak çiz. Gerçek ağız, burun çizmeye uğraşma :D. Düz çizgi yeter :D.

Ama benim amacım zaten bu şekilde. Çünkü animeler zaten başka birinin çizim tarzı. Bir başkasının çizdiği gibi çizmeyi reddediyorum. Hem benim en sevdiğim o burunu o aģzı çizmek zaten. O yüzden sorun yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya süper gerçekten , yeteneğin olduğu gün gibi ortada.Devianart'ına baktım Katy Perry'i falan muhteşem çizmişsin.Hani ülkemizde bir yerlerde manga çalışması falan olsa (takip etmediğim için bilmiyorum,belki de vardır) çizim konusunda tavsiye edeceklerimin başında sen varsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galiba ilk sayfam dolmuş ne yapsam bilemedim o yüzden şimdilik şuraya koyacağım

Tükenmez Kalem Sevme Ve Sevdirme Projesi

+2

Kageyama

mPzG42.jpg

Inuyasha-Kikyo

8gblzV.jpg

Eskiden Düşman Olduğu Suluboyaya Aşık Olma Projesi

Naruto Gaiden'de kim olduğunu bilmediğimiz güzel çocuk.

KİMSİN OĞLUM SEN? KİMSİN?!?!??

mPzGLP.jpg

Ve Naruto Gaiden sayesinde sevdiğim Sakura ve sarılmak istediğim kızı

EYqV3q.jpg

Irina - Karasuma ♥

0qk7oL.jpg

Marker Alınca Kolay Alışabilmek İçin Şimdiden Keçeli Kalemle Çalışma Projesi

Önemli olan saçları olduğu için yüzderini salladım

Nami

62kZ9k.jpg

Orihime

3Da9pO.jpg

Sketches

Türkçesi ne bunun?

Hibari

3Da9g2.jpg

Ciel

OqZRzZ.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OTP Corner Projesi

En sevdiğim anime karakteri olan Suigetsu!! ♡

QAl9yA.jpg

Ve en sevdiğim Naruto kızı olan Karin ♥

BM0kN9.jpg

5dkBXj.jpg

Ve en sevdiğim couple'ım!☆☆☆

My One True Pairing!!

vELql6.jpg

Bu projeye ilk başladığimda amacım 6 malzemeyede alışmaktı çünkü artık sadece karakalem ve kuruboya çalışması yapıyor olmak bana ağır geliyordu.

Sonra çok sevgili Suigetsu'cuğumun hiç güz3l fanartı olmadığını fark ettim ve " Ben yaparım!" dedim.

Birkaç ay sonra da yalnız kaldığını düşünüp ona en yakıştırdığım kişi olan Karin'i yanına koydum.

Bu arada "Efsane Sahneler Projesi" hariç hiçbir resmimde referans kullanmıyorum. (Güzel Naruto beyi hariç) En fazla saç-göz rengine bakmak için internete bakıyorum o kadar. Defterde olduğu belli olan resimlerimi okulda derslerse çiziyorum. Hayat zor TT^TT

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.