Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

yenilceklerini sanmam istediği kadar uchiha çıksın sonuçta gerçek uchiha olduklarını sanmıyorum bukadar uchiha seri boyunca nerdeydi ? gözleri deneyle almış olabilirler hem hepsi tam bir uchiha olsa bile genede baş edemezler eğer spoiler doğruysa yıllar sonra çıkma ihtimalinide düşünürsek nasıl bir kötü çıkcak acaba ben burdan sonra sage ile ilgili birşey çıkcağını düşünmüyorum sharingan olanlar en fazla  EMS mod'a geçebilir belki Rinnegan madara bile ölümünden kısa bir süre önce geçmiş okadar kolay değil kagura bile onları yenemediyse hiç bir uchiha yenememez sürü halinde gelse bile sasuke ile naruto birlikteyken yenilmeleri için farklı bir güç çıkması gerek öyle bir güçki madara kagura hepsi devede kulak kalıcak belki ozaman ilerde kehanetteki çocuğun anlamını görürüz kagura savaşında pek hissetirmedi naruto bana kehanetteki çocuğun anlamını iyi yendiler ama çok sıradandı. ama bende birilerine hizmet ettiklerini düşünüyorum bunca zaman niye çıkmadı dünya yıkımın eşiğine geldi madara yüzünden olabilir belki o gitti sıra bizde belki madara bile bunlar tarafından kullanılmış olabilir akatsuki kullanıyorlar sonuçta.

Bir anlatım bozukluğu oldu sanırım bende zaten takımken Sasuke ile Naruto'yu yenmeleri çok zor olurdu demek istedim.Bence de bu herifler Sasuke'nin "Ucube" deyişinden yola çıkarak gerçek Uchiha'lı değiller.Ama öylesine de demiş olabilir tabi.Bir de Edo Tensei'in gelişmiş hali olabilirler ama bayağı düşük ihtimal.Bir yerde de hortlağımsı olabilirler diyordu.

Edit:O kadar göz varsa İzanagi'de vardır  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Bir anlatım bozukluğu oldu sanırım bende zaten takımken Sasuke ile Naruto'yu yenmeleri çok zor olurdu demek istedim.Bence de bu herifler Sasuke'nin "Ucube" deyişinden yola çıkarak gerçek Uchiha'lı değiller.Ama öylesine de demiş olabilir tabi.Bir de Edo Tensei'in gelişmiş hali olabilirler ama bayağı düşük ihtimal.Bir yerde de hortlağımsı olabilirler diyordu.

Edit:O kadar göz varsa İzanagi'de vardır  ^_^

izanagi'yi her göz kullanamıyor diye biliyorum ben sonuçta her ms ulaşan kişiye farklı bir yetenek geliyor diye biliyorum, eğer gerçek uchiha zaten değillerse danzo ve kakashi gibi sharingan zamanla onlarla uyuşmazlık gösterir, ama tipleri bana gerçek uchiha gibi gelmedi uchiha sembolünü giyoyorlar ama deney farelerine benzettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izanagi'yi her göz kullanamıyor diye biliyorum ben sonuçta her ms ulaşan kişiye farklı bir yetenek geliyor diye biliyorum, eğer gerçek uchiha zaten değillerse danzo ve kakashi gibi sharingan zamanla onlarla uyuşmazlık gösterir, ama tipleri bana gerçek uchiha gibi gelmedi uchiha sembolünü giyoyorlar ama deney farelerine benzettim.

Bence de gerçek Uchiha'lı değiller ama İzanagi'yi her Sharingan'lı yapamıyor yanılmıyorsam birde Senjular'ın gücünden gerek. İzanami'de de geçerli mi bilmiyorum ama.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence de gerçek Uchiha'lı değiller ama İzanagi'yi her Sharingan'lı yapamıyor yanılmıyorsam birde Senjular'ın gücünden gerek. İzanami'de de geçerli mi bilmiyorum ama.  

Adamlar pazar açıcak utanmasa sharingan dolu seride bu sharinganlar ya obitonun koloksiyonundan yada mezar soydular diycem ama yıllar sonra kemik kalmıştır dediğin gibi gelişmiş edo diycem öyle olsaydı bahsi geçerdi ya gerçek uchihalar yada ölen uchihalardan toplanan sharinganlar bunlardan biri biraz ilerlesin belli olur ama mini seri olarak yayınlancaksa manga ilerde biter umarım kalıcı olur diycem ama ozaman büyük kötüler gerçekten var olması gerekicek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6.Bölümü okumak için:

http://www.acelemanga.tk/oku/naruto-gaiden/6/

Adamın ismi de Shin çıktı.Naruto Wiki'de artık parantez içinde son ve father yazıyor :) Bir de ikisininde aynı mangekyouya sahip olmaları tuhaf.Çocuğu öyle feda etmesinin sebebi herhalde bir sürü çocuğun olmasıdır :)

More-Uchiha-Soldiers.jpg?resize=327%2C22

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son iki bolumu okudum. Onlar icin icimi dokecegim. Teori falan yok yani. :D

Cok hizli okudugum icin yanlis anlamis olabilirim ama Sarada, Sakura'nin da Sasuke' nin de kizi degilmis gibi duruyor. Yine de kiza boyle soylendigi icin sorumluluklari var, yaptiklari ayip...

Sakura' yi gormek istemiyorum lan. :(

Hayir yani kendisiyle ilgilenen ailesine en simarik davrandigi, ergenlik yaptigi zamanlari hic mi hatirlamiyor? Sarada' nin halini dusunsun biraz... Hadi Sasuke' den bir sey beklemiyorum. Soguk kisiligi ortada Zaten yolculuktan kizi gormneyen kim olsa baglari zayiflar. Ama Sakura hep bu kizlaydi, her ne kadar kizsakta kalpsiz biri degil. Anca simdi mi anladiniz kizla konusulmasi gerektigini? Bravaa size.

Naruto kizla 2dk zaman gecirdigi halde ikisinden de iyi ebeveynlik yapti. İcim gitti. :(

İsmini aklinda tutamadigim Sarada' nin ergen arkadasi var bir de. Ailesi yaninda ve simariklik yapiyor. Normal iradeli birisi olsa iyice uzulur haline, o kizin yaninda duramaz. Kizin yaninda sakin davrandigi icin Sarada' yi ayri sevdim. Empati yapinca daha cok aeviliyor bu kiz.

Bir de kiz hic ilgilenmedigi halde babasini bulmak icin yola ciksin, hokageyi dinleyecek cesaret gostersin o kadar ugrassin ama Sasuke tanimasin, hatta kilic ceksin?! Yinedr Sarada nedenleri bulmaya calissin o kargasada sakin kalsin. :( Allah' tan Sasuke kizi shirukenden korudu. Yoksa kiz o şok 2. , 3. virgulunude accakti.

Sarada' nin arkadasina da ayri guldum yalniz. Ahshsgdg Yetiskinlerden akilli davrandi, "Git ozur dile." didi. Herkes dovus serdinde bu kenarda cips yiyip anime izler gibi izliyor, rahatliga bak. :D Oysa benim burda Sarada icin icim parcalandi. :wacko:

Zimbali adam Obito durumuna benziyor. "Tobi, Obitodur." diyenlere kizan coktu, Obito' nun iyi karakter oldugu vs. soylenmisti, zaten oldugu aoylenmisti. Tobi' icin " Madara' nin kucuk kardesidir." gibi tahminde bulunanlar vardi. Sonra n'oldu herif Obito cikti. Cok sacma ve zorlama gelmisti bana acikcasi. :(

Az once MangaTurk' u okudum.

Simdi de bu zimbali adama "Uchiha Shisui olabilir." diyenler var. Bir tarafta da "Gozunun tekini Danzo aldi, digerini de İtachi' ye verdi intihar etti." diyenler var. Yine sacma sekilde olaylar Shin-Shisui olursa (Bak isimler bile benziyo Tobi-Obito gibi. :( ) ... Kelimelerin bittigi an, o zaman yasayacagim hayalkirikligi ofke karisimi duyguyu ifade edemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakura'dan bende iyice soğudum.Zımbalı adam :) güzelmiş. Ama bana Shisui gibi gelmiyor en azından dediğin gibi o olursa muhtemelen bende çok üzülürüm.En azından bu kadar basit olmamalı.Ayrıca Madara'yı da unutmadım adam yaklaşık 100 yıllık plan yapıyor.Durdurulma ihtimalini göze alıp böyle bir manyak bırakmış olabilir ama o zamanda çok zorlama olur gibime geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu anda olayların arkasındaki kişi Karin veya Karin'i kontrol eden birisi olabilir.O kişi Uchiha ve Uzumaki soylarını bir araya getirerek daha güçlü bir nesil ortaya çıkartmaya çalışıyor olabilir.Zaten Shin de anne ve babanın genlerinin bir araya gelmesiyle daha güçlü bir nesil oraya çıktığını, bunun evrim olduğunu söylemişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.