Jump to content

Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri

Önerilen İletiler

Manzara Gerçeker! Gülüşlerin Ardındaki Manzara Manzara Manzara Manzara Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri

İçinde, karakterler aslında iyi gibi gözükseler de içlerinden çoğu, bir şeyler çevirdiklerini düşünmeden edemediğimiz Hikayenin sinsi karakterler zaman onu kurnazca bir olacaklar. Anime karakter veritabanında yer alan Charapedia da bu hafta olan anime anketi Japonya, hikayede kendilerinin kötü karakterlere dönüşebilecek, sinsi karakterlerin sıralaması üzerine.

Ankette 10.000 kişi oy kullanmış. Bu oyların % 54.9'u kadınlara aitken % 45.1'i erkeklere ait. İlk 20 karakter yayımlanmış halde sadece sonuç olduğu yüzlerce Ayrıca ankette. 20'ye girmeyi başarmış karakterlerimiz hangileri Bakalım?Sinsilikte ilk

20) Momo Belia Deviluke ( To Love-Ru )

anime-d%C3%BCnyas%C4%B1n%C4%B1n-sinsi-ka

19) Komachi Hikigaya ( Yahari Ore No Seishun Love Come Wa Machigatteiru )

18) Kyuubey ( Madoka Magica )

17) Ami Kawashima ( Toradora )

16) Sebastian Michaelis ( Kuroshitsuji )

15) Lelouch Lamperouge ( Code Geass: Lelouch of the Rebellion )

14)  Charlotte Dunois ( IS: Infinite Stratos )

13) Nagisa Hazuki ( Free! )

12) Shiroe ( Log Horizon )

11) Yoshikawa Chinatsu ( Yuru Yuri )

10) Ume Kurumizawa ( Kimi ni Todoke )

9) Silis ( Sword Art Online )

8) yagami light( Death Note )

7) Niko Yazawa ( Love Live! )

6) Makoto Hanamiya ( Kuroko’s Basketball )

5) Shoichi İmayoshi ( Kuroko's Basketbol )

4) İzaya Orihara ( Durarara!! )

3) Sengoku Nadeko ( Monogatari Serisi )Nadeko

2) İsshiki İroha ( Yahari Ore No Seishun Love Come Wa Machigatteiru )İroha

1)  Sougo Okita ( Gintama )

Charapedia karakter sürprizlerle dolu 10 ilk anketindeki İMKB. , Onun zaman bir şeyler planlayan ve çoğu zamanda bu planlarında hiç de iyi niyetli gözükmeyen Okita Sougo'yı görünce pek birinci sırada yer alan şaşırdığınızı de düşünmüyorum Aslında.

Bir şeyler olduğu gözden kaçmıyor. İroha ilk başta hoş bir kız gibi gözükebilir ama kesinlikle sakladığı İkinci sıradaki Üçüncü sıradaki Nadeko İMKB düşündüğümüz gibi sevimli bir kız olmadığını çoktan kanıtladı. Dördüncü sırada yer alan karakterimiz Durarara!! hale getirmek için yaptığı planlarla bu listede olmayı kesinlikle hak ediyor.daha da karmaşık animesinden İzaya Shizuo'ya gelirsek İMKB hayatını

Ayrıca büyüğü, anime içerisinde ona kendisini adamış bir çok hayranı bulunan, Kılıç Sanatının sonuçlardan Çevrimiçi animesinden Silis en şaşırtan. Sıralamaya dikkatle bakarsak, sonuçlar kadınların yüzde olarak fazla olduğunu kanıtlar nitelikte aslında. Bu 20 karakter sizi en çok şaşırtan hangisi oldu içinde Peki?

ALINTI: Animefantastica

P. S: Fotoğrafların sayısı ve boyutları nedeni ile spoiler alınmıştır 

Düzenlenme: Gondroch tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yalnız oraya Sana Light yazmışsınız. Sana Klasik olarak değiştirelim lütfen.

Manzara Gerçeker! Gülüşlerin Ardındaki Manzara Manzara Manzara Manzara Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri   İçinde, karakterler aslında iyi gibi gözükseler de içlerinden çoğu, bir şeyler çevirdikle

hahahaha yalnız momo'yu gayet 1. sırada beklerdim  , 20. olarak girince çoook geride kalmış. Halbuki Kira'ya bile pabucunu ters giydirir. ^_^   silicanın listede işi ne?!! Hani anlıyorum asuna'yı kötü

hahahaha yalnız momo'yu gayet 1. sırada beklerdim  , 20. olarak girince çoook geride kalmış. Halbuki Kira'ya bile pabucunu ters giydirir. ^_^

silicanın listede işi ne?!! Hani anlıyorum asuna'yı kötü bir listede sokmak istemediniz sevgili asuna-manyak-hayranları ama silicanın bu listede işi yok. 

Issihiki son bölümden sonra bırak sinsiliği hachiman haricinde birisiyle bile konuşamayacak :P 

Kyuubey ve Ami tam oturmuş onlara bir şey diyemem. 

Charlotte'un bu listede işi ney???? 

Lülüş'ü de çok daha yukarıda beklerdim. Sinsiliğine saygı duyduğum ender karakterlerden. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Komachi'nin günahı ney yahu  :huh: Az buçuk var bi sinsilikte ön sıralarda olmayı haketmiyor.  :P İsshiki master yaptı tabii.

Nadeko: 

Sırf sinsiliği yüzünden monagatari serisinin bir sezonunu aldı be. :ph34r:  

Silis, hatırladığım kadarıyla en masum olan değil miydi ki  :mellow: Şu demirci eleman olaydı daha az şaşırtırdı açıkçası  :D

Shiroe, sinsiliğine ceket ilikleten adam. Daha önde olmasını umardım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.