Jump to content

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar   Bazen mükemmel bir sondu deriz,bazen de üzülüp ağladığımız olur.Ama genelde bir animeye alıştığımızda ve bitirdiğimizde içimizde bir boşluk kalır :D Cha

Sao nun olmadığı bir bir Charapedia anketi  :what-crazy-rabbit-emoticon:   Emel 'in dediği gibi Kuroshitsuji 2 'nin anime sonu, aynı şekil de Özkan 'ın bahsettiği Cowboy Bebop, ayrıca son zamanlarda i

Dram serileri almış başını gitmiş de ... Gintamanın bir sonu mu var  :smile_oleyo: aksdjf Gintamadaki en etkileyi son budur :D opening videosu sonu :D       Beni en çok heyecanlandıran ve s

• 7 ay sonra...

Etkileyiciden kasıt dram heralde, ona bakılırsa Yugioh Duel Monsters kesinlikle olmalıydı ben fena ağlamıştım finalde.Onun dışında Tasogare Otome x Amnesia, Kurokami, NANA olnalıydı.Akame Ga Kill animesine değinmiyorum bile...

Manga olarak Claymore müthişti okurken çok keyif aldım finali de bir o kadar güzeldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 03.08.2015 at 17:56, Gondroch yazdı:

Charapedia beni şaşırtıyor  SAO YOK   :o  :o  :o 

School Days  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  ilk animem en sevdiklerimden  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

Hayret ki ne hayret. Sonunda adam olacak mı acaba bu oy verenler? Bir umut ışığı gördüm sanki

listedeki sadece code geas ve death note biliyorum onlar da bu listede olmaları gerekenlerdi zaten. Naruto var yalnız...hmm...neden?

Kendim eklemek istediklerim içim myanimelist e giriyorum ve işte seçtiklerim:

akame ga kill: Yani aslında ortasına geldiğinde artık game of thrones a bağladığını çözüp anlıyorsun aslında ama yine de iyidi.

ansatsu no kyoushitsu okumadım ama spoiler yedim ve acayip tatmin etti beni bitişi. O kadar zaman takip edip böyle güzel bir son hazırlanmış olduğunu bilmenin keyfi başka

claymore animesi orta ayardı ama manga gerçekten tadında bitti. Hele her şeyin tatmin edici bir şekilde açıklanmış olması ayrı bir lezzet vermişti

ergo proxy: death note ile aynı zamanlarda piyasaya sürülmüş olmasının getirdiği müthiş bir underrated lik var bu animede. İzleyenleri bloguma beklerim diyerek reklamımı da yapayım

FMA: mutlu sonlarında gayet etkileyici olabileceğini kanıtlayan anime

mirai nikki: Yani zaman paradoksu iyiydi aslında dedim ondan

Kyoukai no kanata: bu listeyi hazırlamamın başlıca sebebi zaten. 10 bölüm falan sabrederseniz çok iyi bir plot twist bekliyor sizi. Zaten 12 bölüm hepsi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.