Jump to content

Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?

Hitsugaya

Önerilen İletiler

Açıkçası ben Hyouka'yı yarıda bıraktım. :D Sonu nasıldır bilmiyorum. :D İzlemediysen Skip Beat tavsiye ederim ya da Ouran High School Host Club. :D

Niye imza yaptım ? Gifini çok sevdim ve kız da tatlı. :D Animeye bu yaz devam edeceğim zaten. :D

Lovely Complex iyidir ya. :D Bu arada elektronik manga olayı çok hoşmuş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sword art online - Asuna Vampire Knight - Yuuki (Tabii onun gibi gerizekalı seçimler yapmazdım)

Sırf zero için Yuuki olmak isterdim zaten :D Yoksa çok şanslı veya akıllı değil, zero'yu bıraktığına göre hiç akıllı değil :angry:

Kız Zero' yu terketti diye üzülmeyin. Ne güzel işti esas oğlan size kaldı. :D

Açıkçası ben Hyouka'yı yarıda bıraktım. :D Sonu nasıldır bilmiyorum. :D İzlemediysen Skip Beat tavsiye ederim ya da Ouran High School Host Club. :D

Niye imza yaptım ? Gifini çok sevdim ve kız da tatlı. :D Animeye bu yaz devam edeceğim zaten. :D

Lovely Complex iyidir ya. :D Bu arada elektronik manga olayı çok hoşmuş. :D

Ya Skip Beat videoları açılmıyor aslında Lovely Complex'den bile önce izlicektim onu.OuranHigh School Host Club'ı da izledim.

Elektronik manga olsaydı belki anime izlemekten daha çok zevebilirdim manga okumayı :P Gerçi ikisi arasında da ayrım yapılmaz.Evlat ayrımı gibi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri grubu hangisi acaba ? Oradan da indirebilirsin, hem görüntü kalitesi yüksek olur.

Bence sesleri de önemli, bunun için drama cdleri var. Seslendirme sanatçılarına o mangayı okutuyorlar. :D Ama şöyle bir durum var adam japonca okuyor ve sen de aynı anda mangayı takip etmek zorundasın. Türkçe olsa takip edilir de japonca olunca zor oluyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri grubu hangisi acaba ? Oradan da indirebilirsin, hem görüntü kalitesi yüksek olur.

Bence sesleri de önemli, bunun için drama cdleri var. Seslendirme sanatçılarına o mangayı okutuyorlar. :D Ama şöyle bir durum var adam japonca okuyor ve sen de aynı anda mangayı takip etmek zorundasın. Türkçe olsa takip edilir de japonca olunca zor oluyor. :D

Iıyy Türkçe dublaj yaptıklarını düşündüm birden.IIIIY! Dünyadaki en çirkin şey olur bence :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle. :D

Yine bana uyarı gelecek, ben unutmuşum buranın sohbet mekanı olmadığını. :D

Ayrıca kim olmak istediğimi de yazmamışım. :D

Ben shinigami ya da ninja olmak isterdim.

Yoruichi uygundur. :D Zeki olması falan çok hoşuma gidiyor. Bir de Urahara etkisi var. Matsu da iyi ama malum aşk hikayesini bünyem kaldıramazdı. Şimdi spoiler vermeyelim.

Bir de Misaki olmak isterdim Kaichou wa Maid-sama'dan.. Kız güçlü ve güzel. Ayrıca karşısında Usui gibi bir erkek var. Daha ne olsun. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.