Jump to content

Death Note 2016 Filmi Duyuruldu


Cao Cao

Recommended Posts

Death Note 2016 İle Senaryo Yeni Nesilde Devam Ediyor

1442166168-death-note-2016.png?resize=66

Death Note live action sayfasındaki geri sayımın ardından yeni bir film ortaya çıktı. Death Note 2016 -filmin adı sonradan değişecektir- seneye çıkacak ve Yagami Light’ın ölümünden yıllar sonra günümüzde geçecek. İlk live action filminin 10. yılı şerefine hazırlanacak olan filmde Yagami Light ve L’in varisleriyle birlikte 6 tane Death Note ve 6 tane Shinigami olacak gibi çünkü yayımlanan videoda 6 defter kuralına dikkat çekilmiş. Dünyada aynı zamanda en fazla 6 Death Note ve 6 Shinigami bulunabiliyor.

 

 

 

Gantz ve Library Wars’un yönetmeni Shinsuke Sato’nun yöneteceği filmin yayımlanan ilk videosunda, önceki live action filmlerinde oynayan Tatsuya Fujiwara (Yagami Light) ve Ken’ichi Matsuyuma (L) görülürken yeni karakterler ve yeni oyunculara dair herhangi bir görüntü bulunmuyor. Yeni nesil Death Note, senaryoyu 2016’ya taşıyan ilk ve tek Death Note yapımı olacak.

Alıntı : www.animefantastica.com

Link to post
Share on other sites

genelde live actionlara önyargılıyımdır ama bu ilgimi çekti :smile_oleyo:  ilk film berbattı çünkü o güzel animeyi alıp onu güzel yapan her şeyi çöpe atıp benzer senaryosunun filmini yapmışlar, haliyle berbat olmuş. ama bu kez bi nevi restart vermişler senaryoya, iyi fikir :LTkJN9u:  6 kitap falan ne kadar mantıklı ne kadar abartı filmde görürüz. ki zaten Death Note biçok şeyiyle abartı bi animeydi hani o kadar akıl oyunu falan iyiydi hoştu da abartıydı yani belli bariz :D o yüzden biraz daha abartı senaryo izlemek fena olmaz gibi geliyo bana.

Link to post
Share on other sites

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim şimdi. İlk üç film berbattı, animeyle kıyaslanınca fiyaskoydu. Bu daha iyi olur gibime geliyor ama Light olmadan 6 defter filan da saçmalık gibi... En azından Light öldükten sonra nereye gitti filan onu gösterseler bari.

Link to post
Share on other sites

Ben şoka girdim kaç kere daha çekecekler böyle dizi elde kalınca buna mı geçtiler abi ? Anime on numara mangada öyle ee ne zorluyorsun yemin ediyorum izlediğime pişman oldum. :D L den bile soğuttular :D 

Link to post
Share on other sites

Sitede, haberin resmini görerek "What the f....?!" diyerekten geldim. Çok komik olurdu o ikisi gerçekten oynasaydı. Ay nedense hâlâ gülesim geliyor :D Gerçi ben animelerin live actionlarında Amerikalı oyuncuların oynaması taraftararıyım çünkü çizimlere daha çok benziyorlar. Yine de Robert Pattinson  :lol2-onion-head-emoticon: O resim..  :evil-smile-onion-head-emoticon:

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.