Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Baka :') Ben de seni seviyorum.. :* teşekkür ederim canım. :) tamamen unutmuştum gece gece sen hatırlattın :* :wub: Hep yanında olucam, merak etme. :* ^_^ Goshujin-sama. B) :*

Çok duygulandım ama ya. :unsure: Canım benim.. :* İnşallah nice mutlu senelere hep beraber.. :lol:

Şuan düşündüm de acaba annemler sürpriz parti mi hazırlicaklar bana?! :o

Edit: Sapık şeylere açığım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Baka :') Ben de seni seviyorum.. :* teşekkür ederim canım. :) tamamen unutmuştum gece gece sen hatırlattın :* :wub: Hep yanında olucam, merak etme. :* ^_^ Goshujin-sama. B) :*

Çok duygulandım ama ya. :unsure: Canım benim.. :* İnşallah nice mutlu senelere hep beraber.. :lol:

Şuan düşündüm de acaba annemler sürpriz parti mi hazırlicaklar bana?! :o

Edit: Sapık şeylere açığım. :D

sağlıklı mutlu sevdiklerinle beraber nice yıllar daha geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun :)

Not:ikinizin fan'ıyım daha fazla görmek istiyorum sizi forumdaResmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Juliet'in doğum günüymüş bugün :D :D Doğum günün kutlu olsun :D Şimdi profillerinize baktım da biriniz kova biriniz balık burcusunuz :huh: İlginç bir birliktelik :huh: Neyse burç konusuna pek girmeden gideyim ben :ph34r: kızarlar :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hitsu döversen döv bu bir türkanime geleneği doğum günlerinde biz böyle eğleniyoruz :D hem sana inoune yi getirince bir şey demiyordun :D

öhöm neyse ben olaya giriyorum :D

Ben Gintoki ile evde oturuyorum..Birden gözüm duvarıdaki takvime ilişti..Aman Tanrım o da ne?!?!?! 16 Mart 2013 bugün..

Su faturasının son günü!!!

Resmi ekleyen

Neyse ben faturayı yatırmaya çıktım Gintoki'yle.. Yolda tartışa tartışa gidiyoruz , suçu birbirimize atıyoruz falan... Hijikata ile karşılaştık..

Resmi ekleyen

Ay bunlar yine tartışmaya başlamaz mı?!?

Resmi ekleyen

Birden Hiji durgunlaştı anladım bunda bir şey olduğunu..

Resmi ekleyen

Sonra yatıştırdım bunları Hiji'ye sordum neyin var diye...

Demez mi Sevdiceğim Beth-chanımın doğum gününü bütün o shinsengumi işleri derken unuttum ne yapacağım bilemiyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biz de dedik Ne?!?! Beth-chan'ın doğum günü mü?!?!?!

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ah nasıl böyle bir hata yapabilirsin.. Hiç yakıştıramadım sana Hiji dedim..Bak bize biz ne kadar iyi arkadaşlarız hiç mi hiç unutmayız böyle mühim tarihleri..

Resmi ekleyen

Sonra Hiji daha da üzüldü dayanamadım içim parçalandı..

Resmi ekleyen

Sonra hışımla atladım..Hiji sen hiç merak etme Beth-chan'a gelmiş geçmiş en iyi doğum gününü hazırlayacağız!!!!!

Hiji durdu ve sordu ama nasıl vaktimiz çok az...

Ben de bunun problem olmadığını Gintoki ile ona yardım edeceğimizi söyledim....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk önce ne hediye alsak diye düşündük...Sonra da benim aklıma bir fikir geldi ve dedim ki bir şey alacak vaktimiz yok peki neden ona Hiji'yi hediye etmiyoruz??

Ayol Hiji bir utandı ki sormayın ho ho ho ... :D

Resmi ekleyen

Sonra düşündük Beth en çok ne sever...Hepimiz cevabı biliyorduk:KEDİ!!!

Resmi ekleyen

Sonra baktım ki Hiji'ye kostüm çok yakıştı ben de hemencecik Gintokime de bir kostüm aldım oyş :D

Romantik bir akşam için Hiji Beth'le dans etmeye de karar verdi ama bilmiyordu!!Sonra Gin-chanla prova yaptılar :P

Resmi ekleyen

Pastayı da ayarladık mı....

Resmi ekleyen

Bir tek geriye parti mekanı kalıyor onu da Shinsengumi ekibi fişek hızıyla halletti...

Resmi ekleyen

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİ BETH-CHAN!!!!!!!!

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alıntı yapmak uzun sürdüğünden direkt yazıyorum minna.

Kaya, her nedense iletini beğenemiyorum yaa. Sen beğendim say, sonra denerim yine. Çok teşekkür ederim. ^_^ Valla foruma girmeyi ben de isterdim ama çok yavaş. Nasıl dayanıyorsunuz bu yavaşlığa anlayamıyorum. :unsure: Vay be fanlarımız da varmış bu arada. Neyse, forumda tanıştık, olsun o kadar. :ph34r:

Amygirl, sağol canım evet Juliet'in doğum günüydü. Kutlayamadım, hastayım, o ayrı.. Neysem hayırlısı. Valla bize ne burç, ne uzaklık engel olabiliyor gördüğünüz gibi. Çok şükür her şeye. :lol: Ben seviyorum Romeo'mu. :wub: Çok teşekkür ederim kutladığın için de. :*

Nur-chan Allah belanı vermesin senin. Valla doğum günümde oturup kahkahaya boğulduğum şey bu oldu. :D Arigato. :* Her an hep yanımda olup beni desteklediğin için, her şey için teşekkür ederim balım. :') çok duygulandım var ya. Demek dün Hiji ve Gin-chan ile bunları planlıyordunuz benle konuşurken. :ph34r: Sizi gidiler sizi. Ah ah su faturası demek.. Nan hatırlatmasak unutucaktın hain. :lol: Dün ne güldüm ya. Çok teşekkürler Nurcanım, seni çok seviyorum.. :* :( Bu arada niye ayrı ayrı mesaj atma gereksiniminde bulundun kanka?

Hitsu canım kızma, kız kötü bir şey yapmamış ki normal parti ayarlamış, bir iki Hiji ile dans ettik o kadar. Hem de kediş olmuştu çok tatlıydı. Sana da alıcaz o kostümden. Daha da kurtulamazsın benden. :* 3:)

Aa bu arada foruma giremeseler de bana mesaj atıp kutlayan Ezgi ve Seherciğime sevgilerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum. :* :') Düşünmeniz yeterliydi.. ^_^ Sınavınızda da başarılar diliyorum, çalışmaya devam. Kazanamayanı vurucam biliyorsunuz.

Hepinizi seviyorum ve teşekkür ediyorum tekrardan. :*

Edit: Şu smiley şeysi beni deli ediyor ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.