Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Resmi ekleyen

Minna arigatou.. :'( Çok mutlandım şimdi. Seviyorum hepinizi. :-*

-----

Ve sonunda o gün geldi :D

Sana hediyem...
Resmi ekleyen
Bir baston desem saçma olur...
Onun için bak sana kimler hediye göndermiş :D
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rUvVvk18C5s
Allah sağlıklı uzun ömürler versin mutlu yıllar beti-chan... ;)

O baston ile dövesim geldi seni. ;D :D

Şaka tabii ki. Sana ve Gintama ekibine çok teşekkürler. :-*

Doğum günün kutlu olsun Betigülcüm ;D ben bilerek gününü bekledim ;D

Teşekkür ederim Taylancım. Düşünmen yeter, biliyorsun. :-*

Doğum günün kutlu olsun Betigül , nice mutlu ve güzel yıllar gerçimen dileğiyle  :) :D

Sağol. Hep birlikte inşallah. 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Beth'im!!!!!! Seni çok Seviyorum !!!

Resmi ekleyen

soldaki ben sağdaki sen :D

eveett sıra hediyeme geldi...Düşündüm ki öyle bir hediye olmalı ki Beth  yıl boyunca etkisinden kurtulamasın...

Ginchanla uzun süre tartıştık ne hediye vereceğim konusunda ama sonunda buna karar kıldık.

öhömm şimcik,gittim Hijikata'ya dedim durum böyle böyle çok güzel bir hediye vermek istiyorum bethe ama yardımına ihtiyacım var.hijikata da dedki ''Aaaa Nurcan'cığım neden başta söylemedin elbette ki yardım ederim.'' dedi.

Sevgili Beth,

Saat 8.30 da Hijikata seni evinin önünden alacak birlikte kaplıcaya gidecekmişsiniz eğer tabii sen de istersen :D 4 gün 3 gece :D Nice mutlu yıllara !!!! Resmi ekleyenİyi eğlenceler!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hediyen seni bekliyor. 8)

Daha kendileriyle tanışamadığımız için ne Gin-chan'la ne Hijikata'nla ne de Sougo'yla konuşamadık. :-\

Doğum günün kutlu olsun Beth. ;D Amma velakin henüz sana verebilecek bir hediyemiz yok. :'( Gerçekten çok üzgünüz sınav haftası nedeniyle hiçbir şey yapamadık. :'( Şimdi de ders çalışmaya gideceğiz. Bunun hüznünü yaşarken nasıl ders çalışacağız bilmiyoruz ama deneyeceğiz. :-X Hediyen hakkında bayağı bir kafa yorduk ama ne yapsak ne etsek bilemedik. :'( Sabah foruma baktığımızda da herkes çok güzel şeyler yapmıştı çok ezik olduğumuzu anladık. ;D İkimiz de hediye seçme özürlüsüyüz.. Mesela ben arkadaşlarımla birlikte Ezgi'ye hediye alacaktım valla ne yalan söyleyeyim doğum gününden 2 ay sonra eline ulaştı. Durum böyle olunca senin hediyen ne zaman gelir bilmiyoruz tabi. :P Uzun lafın kısası seni seviyoruz nice mutlu yıllara. 100 yaşına kadar yaşa ve buruşuk bir nine ol inşallah. ;D

Ezgi ve Seher. :-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beeeeeeeeeeeeeeth mutlu yıllar  ;D İyi ki doğdun nan  ;D

Vaaayyy kankam unutur mu hiç ya. 8) Sağol annem. ;D :D

Doğum günün kutlu olsun Beth'im!!!!!! Seni çok Seviyorum !!!

Resmi ekleyen

soldaki ben sağdaki sen :D

eveett sıra hediyeme geldi...Düşündüm ki öyle bir hediye olmalı ki Beth  yıl boyunca etkisinden kurtulamasın...

Ginchanla uzun süre tartıştık ne hediye vereceğim konusunda ama sonunda buna karar kıldık.

öhömm şimcik,gittim Hijikata'ya dedim durum böyle böyle çok güzel bir hediye vermek istiyorum bethe ama yardımına ihtiyacım var.hijikata da dedki ''Aaaa Nurcan'cığım neden başta söylemedin elbette ki yardım ederim.'' dedi.

Sevgili Beth,

Saat 8.30 da Hijikata seni evinin önünden alacak birlikte kaplıcaya gidecekmişsiniz eğer tabii sen de istersen :D 4 gün 3 gece :D Nice mutlu yıllara !!!! Resmi ekleyenİyi eğlenceler!!!

Resmi ekleyen

Kızım öldürcen mi sen beni?! Artık 16 Mart'ta doğum değil ölüm yılımı kutlarsınız. >:( Hijikata nın öyle böyle resimlerini koymuş seni seni. :P Az daha kalpten gidiyodum. :-X Hijikata yanımda şimdi. :-* Artık günün devam eden saatlerinde neler olur bilmem. 8)

Resmi ekleyen

Sağol Nurcan'ım. :-*

Hediyen seni bekliyor. 8)

Daha kendileriyle tanışamadığımız için ne Gin-chan'la ne Hijikata'nla ne de Sougo'yla konuşamadık. :-\

Doğum günün kutlu olsun Beth. ;D Amma velakin henüz sana verebilecek bir hediyemiz yok. :'( Gerçekten çok üzgünüz sınav haftası nedeniyle hiçbir şey yapamadık. :'( Şimdi de ders çalışmaya gideceğiz. Bunun hüznünü yaşarken nasıl ders çalışacağız bilmiyoruz ama deneyeceğiz. :-X Hediyen hakkında bayağı bir kafa yorduk ama ne yapsak ne etsek bilemedik. :'( Sabah foruma baktığımızda da herkes çok güzel şeyler yapmıştı çok ezik olduğumuzu anladık. ;D İkimiz de hediye seçme özürlüsüyüz.. Mesela ben arkadaşlarımla birlikte Ezgi'ye hediye alacaktım valla ne yalan söyleyeyim doğum gününden 2 ay sonra eline ulaştı. Durum böyle olunca senin hediyen ne zaman gelir bilmiyoruz tabi. :P Uzun lafın kısası seni seviyoruz nice mutlu yıllara. 100 yaşına kadar yaşa ve buruşuk bir nine ol inşallah. ;D

Ezgi ve Seher. :-*

Buruş buruş olana kadar forumdan ayrılmicam söz. ;D :D Beraber buruşuk nineler dedeler olcaz. 8) Kızım duyulandım lan. :-[ Yanımda oldunuz ya yeter bana. :-* Teşekkür ederim ikinize de.. Ayrıca forumda ezik mezik yok lan o ne biçim laf. Hepimiz kardeşiz. Hepinize seviore. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaaayyy kankam unutur mu hiç ya. 8) Sağol annem. ;D :D

Resmi ekleyen

Kızım öldürcen mi sen beni?! Artık 16 Mart'ta doğum değil ölüm yılımı kutlarsınız. >:( Hijikata nın öyle böyle resimlerini koymuş seni seni. :P Az daha kalpten gidiyodum. :-X Hijikata yanımda şimdi. :-* Artık günün devam eden saatlerinde neler olur bilmem. 8)

Resmi ekleyen

Sağol Nurcan'ım. :-*

Buruş buruş olana kadar forumdan ayrılmicam söz. ;D :D Beraber buruşuk nineler dedeler olcaz. 8) Kızım duyulandım lan. :-[ Yanımda oldunuz ya yeter bana. :-* Teşekkür ederim ikinize de.. Ayrıca forumda ezik mezik yok lan o ne biçim laf. Hepimiz kardeşiz. Hepinize seviore. :P

Sen buruştuğunda ben hala genç olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.