Jump to content

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Bir Kadroyla Ortaya Konacak Yeni D.Gray Man Animesi Ne Zaman Başlıyor?       Jump Festa, Shueisha’nın sponsorluğunda kitlelerle buluşmuş anime ve mangalar üzerine 1999’dan beri gerçekleşen

Allen Walker'ın Seiyū'su değişir mi yaa, ana karakter arkadaş...

bu anime yarım olduğu için izlememiştim umarım bu sefer tamamlarlar :|

yaaa dün geceden beri bununla ilgili bir şeyler arıyorum. Gezmediğim site kalmadı. çünkü seiyuu kadrosu benim için en önemli unsur diyebilirim...

Allen nasıl değişir yaa. Umarım Lavi ve Kanda değişmez. Sanae Kobayashi olmadan zaten eksik olacak. Umarım olmaz ama...

Lavi ve Kanda da değişirse ki bu adamların seiyuularının yerini tutacak kimse yok bana göre. sesine doyulmaz ender adamlar gerçekten.

Seçer seçer onların olduğu animeleri izlerim taa d gray man ilk sezondan beri. Umarım onlar değişmezzz ya. Kadro açıklanana kadar büyük sıkıntıdayım. 

En sevdiğim animeme yapmayın bunu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni yil dağıta dağıta geliyor gerçi yeni yıl olayını hiç sevmem düşünüyordum anime şirketim olsa eski serileri yapardım diye  claymore ve maginin devamı duyurulsa keşke bide. sinbad no bouken duyuruldu ama yetmez ayrıca allenin seiyuuyu sevmiyorum sesi hiç yakışmıyor iyiki değişmiş kadın olması ayrı gıcıktı karşı cinse düşman olduğuma değil 16 yaşındaki birinin sesi sert ve erkeksi olur kız çocuğu gibi sesi vardı allenin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gelsin gelsin hatta diğer yarım kalan yeni sezonunu 9875674839 gözle beklediğimiz serilerde bundan örnek alıp başlasınlar çalışmaya  :D Çizimler değişmiş Kanda daha bir erkeksi :wub: Allen daha bir feminen olmuş bana mı öyle geliyor  :huh: Daha eskisini bitirmeyen kendine anime sever diğer kişinin yaptığı yoruma bak  <_< Suç benim değil cortlayan arşivimin :ph34r: Neyse diğer konuya gideyim ben  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.