Jump to content

Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları

Luluna

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam gençlik, Evet yine ben ve can sıkıntısından uğraştığım boş işler. Öylesine kalemin ucuyla 2-3 chibi çizip oyalandım kendi çapımda. Şimdilik bu kadar var ama çizdikçe atarım, yeni kurgular oluşt

Elbette yaparım,  yarım saate yapar eklerim hem Rin hem de Archer'lı bir şeyler takipte kalalım  :LTkJN9u:   Bilmiyorum seni yansıttı mı, içimden geldiği gibi yaptım, beğenmene çok sevindim  :hell-yes

Ayy ya çok güzel olmuşlar :3 Paperchild mi ne diyorlardı buna ben de bir tane yapmıştım , zaten onu yapınca da zirvede bıraktım resim kariyerimi :D Çok güzel olmuş *~*

Harika olmuş. Ben de Rin Tohsaka isterim. :P

Elbette yaparım,  yarım saate yapar eklerim hem Rin hem de Archer'lı bir şeyler takipte kalalım  :LTkJN9u:

Ayyy Allahım o: ya harika olmuş çok teşekkür ederim bin kere teşekkür ederim. <3 Pofuduk don T.T çoraplar. *-* Müthiş olmuş yaa hhh. D:

Bilmiyorum seni yansıttı mı, içimden geldiği gibi yaptım, beğenmene çok sevindim  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Harika olmuş. Ölebiliyor muyuz ?  :D  Ölebiliyorsak tutmayın beni... 

Yameteeeee!! :crying2-onion-head-emoticon:  Niye ölüyoruz,dur ölmeyelim yaşayalım,yaşadıkça güzelleşelim  :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fate serisini izledin yani değil mi?  B)

:lol2-onion-head-emoticon:  :lol2-onion-head-emoticon:  :lol2-onion-head-emoticon:  :lol2-onion-head-emoticon:  :lol2-onion-head-emoticon:    Soruya bak

Ekledim isteğini şimdi, gerçi Rin çok iyi olmadı ama idare et, yeğenim tepemdeyken bu kadarını çıkartabildiğime bile inanamıyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aplaya sahip çıkalım 

hqdefault.jpg

Öffff çocuk git çöpün dibine otur utan bu yaptıklarından sonra gel  :D, güldüm saçma sapan bir şekilde 

Rin'le Archer da süper olmuş teşekkürler. Yeteneğini takdir etmek gerek. DeviantArt'ta falan çizimlerini paylaşsan bayağı ilgi toplarsın.   :)

Beğenmene sevindim de... geçti bizden devi işleri :P ilgi toplamalar vs :P  yıllaaaar önce vardı normal anime çizimlerimi falan paylaştığım bir hesap, öyle böyle o da bitti, zaten uzun zamandır çizmediğim için işte... :rolleyes: neyse bir gün chibi olmayan çizimlerimi derler bir araya getirirsem burada paylaşırım amaçsızca  :smile_bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.