Jump to content

Hepinize Merhaba

sShoguNn

Önerilen İletiler

Heeepinize merhaba arkadaşlar ben Ömer.

96'lıyım ve 1 yılı geçik zamandır sürekli olarak anime izliyorum aslında anime tarihim 2009-2010 yıllarına dayanır o zamanlar bir televizyon kanalında yayınlanan bi animeyi anime olduğunu bilmeden izleyerek başlamıştım ama devamı gelmedi sonra 2-3 yıl kadar önce bi tane yabancı dizi sitesinde gözüme popülerliği ile çarpan Death Note vardı onu izlemiş ve çok etkilenmiştim ama onunda devamı gelmedi :D

Son olarak geçen yıl Kasım ayında bi tane sosyal paylaşım sitesindeki bi kişi High School DxD izleyin çok güzel çok komik demişti bende Allah Allah bune acaba diyerek bi izledim. Sonrası öyle bir etkilendim ki arkadaşlar yok böyle bir etkileniş. Ardından onun benzerlerini bulup izledim. Benzer bulamamaya başlayınca ufkumu genişletip en çok izlenen ve beğenilen animeler arasından izlemeye başladım. Neyse öyle yada böyle buralara kadar geldim. Hangi animeleri izlediğimi ve kaç tane izlediğimi imzamdaki myanimelist sayfamdan bakabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Heeepinize merhaba arkadaşlar ben Ömer. 96'lıyım ve 1 yılı geçik zamandır sürekli olarak anime izliyorum aslında anime tarihim 2009-2010 yıllarına dayanır o zamanlar bir televizyon kanalında yayınlan

Hoş geldin yeni, kayıtlı üye Ömer nam-ı diğer sShougNn hoş gelmişen, keyifli forumlar paylaşımlar falan fişman herkese yazdığım gibi kurallara uy istediğin gibi takıl   :whistling:  Birde şu kuralımı

• Forum Admin

Hoş geldin yeni, kayıtlı üye Ömer nam-ı diğer sShougNn hoş gelmişen, keyifli forumlar paylaşımlar falan fişman herkese yazdığım gibi kurallara uy istediğin gibi takıl   :whistling: 

Birde şu kuralımızı bırakayım ve senin de kuralları okumanı rica ederek terk-i diyar edeyim. Gelir gelmez kuralları dayattılar diye düşünme sakın senin aracılığın ile diğer üyeleri de uyarmış olayım, gözümüzden kaçanlar olabilir sonuçta  ^_^ 

6) Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.