Jump to content

İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)

NexSuS

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir tü

en iyi anime diye birşey olamaz ama oscar ödüllerinde nasıl bazı şeylerin en iyisi seçiliyor onun gibi birşey olabilir işin bence kısmına gelicek olursam çizim konusunda en iyisi one piece ve bleach

naruto, death note, code geass

Bu konu bence düzgün bir tartışma ortamıyla iyi olur,en iyi anime derken bir ton anime var ve kaçımız izlemiştir ki,ben 100ü geçkin izlesemde doğru bulmuyorum en sevdiğiniz desen daha iyi olur.

başlıkta iyi demiş ama başa git orada sevdiği diyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne oluya la,erdem özet geç durumu,gece gece ne kast ettin tam anlamadım...

"bunlar en çok etkilendiğim ve en cok sevdiğim anımlerdır ya peki sizin en çok etkilendiğiniz ve en çok sevdiğiniz animeler nelerdir" diye sormuş ama başlığa en iyi anime nedir karar sizin demiş kısaca bu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"bunlar en çok etkilendiğim ve en cok sevdiğim anımlerdır ya peki sizin en çok etkilendiğiniz ve en çok sevdiğiniz animeler nelerdir" diye sormuş ama başlığa en iyi anime nedir karar sizin demiş kısaca bu

Bende bunu anladım da bana böyle deyince bir pot kırdım zanettim,korkutma la beni bidaha böyle :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.