Jump to content

Live-Action Pokémon İçin Büyük Hollywood Şirketleri Sıraya Girdi


Cao Cao
 Share

Recommended Posts

Ünlü Bir Haber Sitesine Göre Live-Action Pokémon İçin Büyük Hollywood Şirketleri Sıraya Girdi

 

The Hollywood Reporter isimli haber sitesi, Pokémon şirketinin bir süredir Hollywood stüdyoları ile live-action Pokémon için görüştüğünü yazdı. Legendary, Warner Bros ve Sony gibi üç büyük dev stüdyonun bir Pokémon live-action’u yapmayı düşündüğünü belirten site, bu şirketlerin ihale yolu ile live-action Pokémon haklarını alacağını belirtti. İhalede Legendary şirketinin Warner Bros.’u geride bırakarak ihaleyi kazanma olasılığının yüksek olduğu belirtilse de Sony’nin de bu live-action ile ilgilendiği ve şaşırtıcı bir teklif yapma olasılığının mevcut olduğu bildirildi.

 

Ancak bilindiği üzere Legendary, kısa bir süre önce Dalian Wanda Group isimli bir Çin şirketi tarafından satın alındı. Japon filmlerinin Çin’de son üç yıldır gösterimi yasak. yeni yeni bu yasaklar kalkmaya başlıyor ve filmler onay alabiliyor. Bunların üzerine bir de tarihte Japonya ve Çin arasında yaşanan gerilimler eklenince bu ihalenin sonucunu Legendary aleyhine etkileyecek bazı faktörler ortaya çıkmış oluyor.

Legendary için bu tür olumsuz etkenler olsa da şirketin Japonya film endüstrisi ile güçlü bağları da mevcut. 2014’te gösterime giren Godzilla filmi de bunun en büyük örneklerinden birisi.

Live-Action Pokemon

Sizce Sony, Warner Bros. ve Legendary stüdyolarının hangisi live-action Pokémon’u beklenen düzeyde yapabilir?

Alıntı : www.animefantastica.com

Link to comment
Share on other sites

Anime Live Action işi Hollywood'a bırakılmamalı.

Dragon Ball'u, Speed Racer'ı gördük. GITS'e ise şimdiden tepki yağıyor.

Yapacaklarsa kendileri yapsınlar, seriyi anlamayan adamların eline vermesinler.

Link to comment
Share on other sites

legendary desem hiç duymadığım firma warner bros dersek amerika falan tuhaf gözüktürür looney toons filmi falan güzelde pokemon işin içindeyse ya sony yapsın derim  ya da legendary warner bros karışmasın :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.