Jump to content

Hikayesi En Derin Olan Animeler

Nones

Önerilen İletiler

1 saat önce, smg yazdı:

Fate Stay Night olarnaak kısıtlama Fate zero ve gelecek olan Heavens Feel listenin kalanından çok daha iyi. Visual novel animesi olduğu için vn ye kıyasla biraz sığ kalabilir.Ama yerini hakediyor.

Anime olarak gayet iyi olduğu su götürmez. Konunun derinliği olarakta kahramanların hikayeleri işleyişte hakkını gerçekten iyi veriyordu. O yüzden haklı olabilirsin. Düzenleyeyim mesajımı bari.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu tür şeyleri anketlerle belirleyemezsin, daha bilimsel bir metodla profesyonel insanlar belirler ancak. Anket yaparsan genel kitleye yaparsın yani ankete ki amaç belirli bir kitlenin o konu hak

Japon Anime Severlerin Oylarıyla Hikayesi En Derin Olan Animeler Belirlendi!   Animelerin sadece çocuklar için olmadığını biliyoruz. Bu anket izlerken bizi düşündüren, derin, karmaşık animel

Durarara ve Code geass de listede olabilirmiş bence bide Boku dake ga inai machi'de tamam konu derinliği var ama listedeki diğer 4 seriden az olduğunu düşünüyorum 1.olmasında son zamanlarda çıkması et

Fate ve FMA içlerinde insanın kendisine belli dönemlerde sorduğu "yaşamımım amacı ne,ben kimim" sorularını genel olarak oturmuş karakterleri üzerinden anlattığı için derindir.Ama Naruto'nun da sapıtmamış haliyle burada olmasını isterdim her ne kadar şuan çocuk kitlesine hitap etse de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir tek FMA uyuyor buna, diğerleri ne alaka anlamadım. Hele ki 1 numara. Steins; Gate ve Erased'te hikaye aynı neredeyse. Erased çakma oluyor hatta

Bu sıralamayı 12-17 yaş aralığındakiler yapmış ellem

Ghost in the Shell, Texhnolyze, Legend of the Galactic Heroes, Juuni Kokuki  gibi seriler nasıl olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sırf bu post için foruma üyelik açtım one piece' de oldukca derin bir anime ankette oylanan animeler nasıl seçiliyor bir bilginiz var mı ? isteyen istediği seriyi ekleyebiliyor mu? yada son 5 yılın 10 yılın en derin animesini mi seçiyorlar ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.