Jump to content

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

青い FAIA

Anime Türüm Bu Olmalı  

54 oy

1. 1. Anime izlerken hangi türe öncelik tanırsınız?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Otakuların En Sevdiği Anime Türleri ile Anime Önerileri   Japanya’da Kozue Suzuki ve Woman Insight dergisinin bir editörü tarafından yapılan ankette 125 otakuya (44’ü erkek, 81’i kadın) “En se

en sevdiklerim romantik okul ve komedi üçlüsüdür :ahaaah-onion-head-emoticon: . diğer türleri de severim ama bunlar favorimdir :embarrassed4-onion-head-emotico

tabikide romantizm,komedi ve okul >-<

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

türü önemli değil senaryosu kaliteli olsun yeter.

Genelde senaryo kaliteli olsa da -yani orijinal bir konusu dahi olsa- türü dandikse içine ediyorlar. Mesela güzel konulu ecchiler, takla spagat kâr etmez, her türlü bozuyorlar o senaryoyu tabii seinen olmadıkça.

Ben de ocakta yazılmış şeye nisanda cevap attım ya la. :ph34r: 

en sevdiklerim romantik okul ve komedi üçlüsüdür :ahaaah-onion-head-emoticon: . diğer türleri de severim ama bunlar favorimdir :embarrassed4-onion-head-emotico

Onların animeleri değil de mangaları daha bir güzel oluyor ya, animeleri hep birbirine benziyor. Gerçi mangaları da birbirine benziyor da daha çok manga olunca animeye kıyasla, arasından güzel olanı ayıklamak daha kolay oluyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genelde senaryo kaliteli olsa da -yani orijinal bir konusu dahi olsa- türü dandikse içine ediyorlar. Mesela güzel konulu ecchiler, takla spagat kâr etmez, her türlü bozuyorlar o senaryoyu tabii seinen olmadıkça.

Onların animeleri değil de mangaları daha bir güzel oluyor ya, animeleri hep birbirine benziyor. Gerçi mangaları da birbirine benziyor da daha çok manga olunca animeye kıyasla, arasından güzel olanı ayıklamak daha kolay oluyor :D

olsun fikrim hala aynıydı :D halada aynı istisnalar kaideyi bozmaz çünkü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bu üçlünün hem mangasını hem de animelerini çok seviyorum. adını hatırlamasam bile bir sürü manga okudum. hatta şimdi dönüp aynı mangaları tekrar okuyorum. animeleri de tekrar izlemeye başladım. :embarrassed3-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olsun fikrim hala aynıydı :D halada aynı istisnalar kaideyi bozmaz çünkü

Tüh, ikna edemedik  :mellow:

ben bu üçlünün hem mangasını hem de animelerini çok seviyorum. adını hatırlamasam bile bir sürü manga okudum. hatta şimdi dönüp aynı mangaları tekrar okuyorum. animeleri de tekrar izlemeye başladım. :embarrassed3-onion-head-emotico

Ben de listelemeye başlamadan önce, o türde o kadar çok manga okudum ki, şimdi aynılarını bulmaya çalışıyorum bulamıyorum.  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.