Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sinsine

( 04 / 04 ) Hashiri Tsuzukete Yokattatte.

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Hashiri Tsuzukete Yokattatte.

Anime Türü : Dram, Yaşamdan Kesitler

Bölüm Sayısı : 04 / 04

Yapım Yılı : 2018

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: Minato, arkadaşıyla birlikte bir anime etkinliğindeki okuma gösterisini ziyaret eder. Seslendirmenlerin performansından büyülenir ve Suidoubashi Animasyon Akademisi’ne kaydolmaya karar verir. Orada şu an Minato’nun taşınmakta olduğu dairenin eski sakini olan ve yeni taşınacak kişiye USB bellek içinde bir mesaj bırakan Chikako ile tanışır. Seslendirmen olmayı hedefleyen ama bir türlü role giremeyen Minato ve geçmişte travma yaşamış olan Chikako birbirlerini cesaretlendirerek kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Onlara göz kulak olan Ryouta ve Kei gibi senpai’lerinin yardımlarıyla olgunlaşmaya çalışırlar. Endişe içinde bocalayan bu ikiliyi gelecekte neler beklemektedir?

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sinsine, 20 dakika önce yazdı:

1-2-3-4. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkür eder, iyi seyirler dilerim :)

Bir dur Sine chan, daha başladığını sindiremeden sen seriyi bitirdim diyorsun :D ellerine ve emeklerine sağlık

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
vgrkaya, 3 dakika önce yazdı:

Bir dur Sine chan, daha başladığını sindiremeden sen seriyi bitirdim diyorsun :D ellerine ve emeklerine sağlık

Kaynağın devam edip etmeyeceğinden emin olamadığım için son bölüme kadar bekledim, beklerken de boş durmadım tabii :cute1-onion-head-emoticon: İyi seyirler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok