Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

21 saat önce, fkanime yazdı:

arkadaşlar bildiğiniz one piece naruto fairy tail bleach  d gray man atack on titan tarzı animeler var mı izliyecek anime bulamıyorum uzun olmasını tercih ederim ama atack on titan gibiysse kısa olsada fark etmez hunterxhunteri de keyifle izlemiştim

Sword Art Online Death Note   Toaru Majutsu no Index   Magi: The Labyrinth of Magic   Tokyo Ghoul   Code Geass: Hangyaku no Lelouch   Akame ga Kill!   Hataraku Maou-sama!   Mahouka Koukou no Rettousei  

Bunların hepsini izledim ve hepside çok keyifli seninde izlemeni isterim.Şimdilik bu kadar yazdım ama istersen daha çok da yazabilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, nanase14 yazdı:

ben anime izlemeye başlayalı çok olmadı şuan 6 veya 7. animemdeyim ve naruto izlemeye başladım. şuan 136. bölümdeyim ve artık canıma tak etti bölümü yarıda bıraktım buraya yazmak için, belki bir adminin dikkatini çekebilirim diye. Naruto gibi bir anime böyle mi çevrilir? animeden soğudum resmen. 2 çevirmen seçeneği olduğunda en azından idare ediyorduk ama 90. bölümden sonra iyice rezilleşti çeviriler. ya çevirinin yarısı yok ya da burayı tam anlamadım tam çeviremedim vs yazılmış parantez içinde. 1 2 defa olur bir şey demem, insanlık  hali, olabilir ama bütün bölümlerde bu yazıları görmekten bıktım, yarısında da konuşma var altyazı yok. herkes aynı dertten muzdarip yorumlara bakarsanız. lütfen lütfen LÜTFEN düzeltin bu çevirileri veya 2. bir altyazı seçeneği ekleyin. bazı bölümlerde komiklik yapıcam diye mahallede bana volverine recep derler, bacak da var hani, yüze faça attırdık vs gibi yazılar görmek istemiyorum, bir yerden sonra komik olmuyor bölümden soğutuyor insanı. bu çeviri konusuna bir çözüm bulun lütfen artık.

Şu son yazdığınız konuya katılıyorum :D komiklik olacak diye kendi yorumlarını katıyorlar filan ya da küfür olmayan yerde -mesela karakter gaza gelmiş veya sinirli ise vurgulamak için- küfür eklemeleri aşırı itici geliyor bana da. Ç.N. adı altında anlık sahneye yorum yapmaları da hani sıkılıyordur belki tamam emeği var o kadar olur denebiliyor lakin bazıları aşıyor kendini ve resmen üç satırlık yazı çıkıyor ortaya bu sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı olabiliyor. Her ne ise... :D bu dediğinizi buraya yazmanız birazcık uygunsuz. ^^ Hangi FanSub/çeviri ekibi çevirmiş ise sitesini bulup ya da mail ile iletişime geçmelisiniz diye düşünüyorum._. bu konu adı altında anime isteniyor isteğe karşılık ise öneri sunuluyor. Mesela komedi türü anime ister ve bilen yazar vs. adminlerin bu dediğiniz olay ile ilgili ne yapabileceğini düşünüyorsunuz ? *-* 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Selamun Aleyküm

Anime arıyorum önceliğim etkileyici olması.Tarz olarak High School DxD'deki gibi karakterler sinirlenince zıvanadan çıksınlar istiyorum.Sinir öfke nefret üst düzeyde olsun istiyorum.İlla içinde ecchi olması gerekmiyor Guilty Crown gibi de olabilir.Kısa öz ve çizimleri güzel olan fantastik bilim kurgu önere biliceğiniz anime var mı ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, OsXL yazdı:

Öncelikle Selamun Aleyküm

Anime arıyorum önceliğim etkileyici olması.Tarz olarak High School DxD'deki gibi karakterler sinirlenince zıvanadan çıksınlar istiyorum.Sinir öfke nefret üst düzeyde olsun istiyorum.İlla içinde ecchi olması gerekmiyor Guilty Crown gibi de olabilir.Kısa öz ve çizimleri güzel olan fantastik bilim kurgu önere biliceğiniz anime var mı ?

Mob Psycho 100   Berserk   Elfen Lied   Mirai Nikki   Kiseijuu: Sei no Kakuritsu   Beelzebub   Devil May Cry   Akame ga Kill! Tokyo Ghoul   Code Geass: Hangyaku no Lelouch   Hunter x Hunter (2011)   Gantz   Shingeki no Kyojin  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Black Angel yazdı:

Shingeki - Akame - Tokyo - Devil bunları izledim bitirdim hocam sizce diğerleri arasında ilk olarak hangisini tavsiye edersiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Bana anime önerir misiniz. Genelde fantastik kılıclı büyülü aşklı şeyleri seviyorum :D bu aralar bi ağlamaklı geciyor günlerim. Yer yer gülmeliyim. yer yer ağlamalı. bir kac tane önerir misiniz. önerdiğiniz animeyi kısaca anlatın yada linkleyin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.