Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Eğer ciddi anlamda yeniyseniz klasiklerden Death Note,Shingeki no Kyojin,Tokyo Ghoul,Bleach falan onlara başlayın.Ardından Yuri on ice gibi normal izlemek için izlenecek animeleri izleyin.

¤Ama en büyük hatam Aot'un ilk önce animesini izlemek oldu sanırım.Eğer izlemediyseniz önce mangasını okuyun mutlaka.

*gece ikide yapacak başka bir şeyi olmayan insan benim*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Şimdi, Koringen yazdı:

Selamlar.

Şu sıralar izleyecek anime konusunda sıkıntı yaşıyorum izleyip hoşuma giden animelere geri sarmış durumdayım.

Çok fazla bilinmeyen ama gerçekten beğendiğiniz animeleri önerebilir misiniz acaba? (Tür olarak bir takıntım yok.)

Neleri izlediğini bilmiyorum ama kendimce bir kaç öneri yazayım...

Tatakau Shisho: The Book of Bantorra, videoları cızırtılı biraz onun dışında oldukça hoşuma giden bir animeydi, ana karakteri olan kadın oldukça sağlamdır...

Kurokami

Tokyo Magnitude 8.0

Kingdom

Kemonozume

Gokusen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Koringen yazdı:

Selamlar.

Şu sıralar izleyecek anime konusunda sıkıntı yaşıyorum izleyip hoşuma giden animelere geri sarmış durumdayım.

Çok fazla bilinmeyen ama gerçekten beğendiğiniz animeleri önerebilir misiniz acaba? (Tür olarak bir takıntım yok.)

One Punch Man   Steins;Gate  Hataraku Maou-sama!  Boku dake ga Inai Machi  Charlotte  Overlord   Ansatsu Kushiyotsu (TV)

Bunların hepsini izle tavsiyemdir.Daha sayfalarca önerim var bitti mi tekrar yazarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Never4Ever yazdı:

Neleri izlediğini bilmiyorum ama kendimce bir kaç öneri yazayım...

Tatakau Shisho: The Book of Bantorra, videoları cızırtılı biraz onun dışında oldukça hoşuma giden bir animeydi, ana karakteri olan kadın oldukça sağlamdır...

Kurokami

Tokyo Magnitude 8.0

Kingdom

Kemonozume

Gokusen

Dün akşam Gokusen'e baktım, gerçekten güzeldi, ilk başta eski çizimler olduğundan pek yanaşmak istemedim ama sonra aklıma Onizuka geldi dedim buda öyle çıkabilir, tavsiyelerin için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Çook büyük sıkıntıdayım şimdi bana yakışıklı bir bad boy lazım nerdeyse hiç reverse harem kalmadı -.-*

Bu Diabolik lovers den Ayato gibi ya da Brothers confilict den Tsubaki ve fuuto gibi bir tip olabilir

Anime'nin türü falan da önemli deil ama aşırı eski çizimlere sahip olmasın - .-*

Bana böyle bir tip barındıran bi anime önercek ? :crying:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
On 04.05.2017 at 12:25, Koringen yazdı:

Selamlar.

Kokoro Connect 

Denpa-teki na Kanojo 

Koitabi: True Tours Nanto 

Rec 

Fumiko no Kokuhaku

Otona Joshi no Anime Time

Hibike Euphonium 1 ve 2

Natsuyuki Randezvous

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, DancinPenguinz yazdı:

Selam arkadaşlar ben bu camiada yeniyinim ve anime bulmakda zorluk çekiyorum. Acaba tavsiye edebileceğiniz Romantik Komedi tarzı bir anime varmıdır?

Merhaba,alt tarafa bazı animeleri linki ile yazıyorum tıklayarak inceleyebilirsin.Bittikçe yenilerini yazarım sana :)

Kaichou wa Maid-sama!    Golden Time   Tonari no Kaibutsu-kun    Sukitte Ii na yo.   Kamisama Hajimemashita (Serisi )   Shigatsu wa Kimi no Uso    Kimi ni Todoke   Itazura na Kiss    Toradora!     Hotarubi no Mori e    Ore Monogatari!!       

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.