Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Arkadaşlar 1-2 gün önce fark ettim ben saf macera gizem tarzı animelerden aşırı hoşlanıyorum (torikodaki yeni dünya-made in abyss daki delik-hunter x hunterdaki diğer dünya) daha fazla böyle anime bilen var mı yada manga uzun olursa tadından yenmez bide.Sıkıldım artık diğer dünya animesi yapıp klişe senaryolardan şimdiden çok teşekkür ederim (yazım hatalarımı görmezden geliniz lütfen *-* )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

sos1031, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar 1-2 gün önce fark ettim ben saf macera gizem tarzı animelerden aşırı hoşlanıyorum (torikodaki yeni dünya-made in abyss daki delik-hunter x hunterdaki diğer dünya) daha fazla böyle anime bilen var mı yada manga uzun olursa tadından yenmez bide.Sıkıldım artık diğer dünya animesi yapıp klişe senaryolardan şimdiden çok teşekkür ederim (yazım hatalarımı görmezden geliniz lütfen *-* )

Rica ederim her zaman :)  Tam istediğin gibi mi bilmem ama aşağıdakileri hepsi sağlam macera animeleri; olmazsa başka bir liste hazırlarım :)

• Kimetsu no Yaiba
  • Black Clover

• Akame ga Kill

• Shingeki no Kyojin

• Claymore

• Guilty Crown

• Re:zero (isekai anime ama klişe değil sağlam gizem ve macerası var)

• DanMachi
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sumimase, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Caitlyn vardı mesela hatırladığım kadarıyla

Akame ga kill!'den Mine veya Esdeath

Fairy tail den Bisca connel

ihtimal vermiyorum ama SAO'dan Sion var

Taimadou Gakuen 35'den Usagi Saionji

Re:creators'dan Altair

aklıma bunlar geldi, karakterlere bak aralarından biriyse izlersin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FlagellumDei, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar, şöyle bir anime varsa önerin lütfen, ana karakter fakir bir kralıkta varis olarak doğuyor babası öldükten sonra kral olup o fakir kralığı güçlendirip komşu ülkeleri feth etme ye başlıyor, bu veya buna benzer animeler varsa önerin lütfen teşekkürler.

Baba dan oğula değil ama 

No Game No Life

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FlagellumDei, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar, şöyle bir anime varsa önerin lütfen, ana karakter fakir bir kralıkta varis olarak doğuyor babası öldükten sonra kral olup o fakir kralığı güçlendirip komşu ülkeleri feth etme ye başlıyor, bu veya buna benzer animeler varsa önerin lütfen teşekkürler.

Senin istediğin gibi var mı bilmiyorum ama benzer animeler mevcut;

• Madan no ou to vanadis (fakir bir şehrin kontunun babasından sonra başa geçince kendi şehrine huzuru geri getirme çabası)
  • Grancrest Senki (soyadı bile olmayan bir adamın zirveye çıkış hikayesi)
  • Arslan Senki (krallık fakir değil ama prens gelecek kral niteliklerine sahip görülmüyor kendini kanıtlama hikayesi)

• Kenpuu Denki Berserk (kargaşa ve kaosun hakim olduğu bir krallık)(tam uymuyor ama önermek istedim)

• Kingdom (bir gün general olmak isteyen bir başrol felan)

• Akatsuki no Yona (prensesin sevdiği adam bir gün darbe yapıyor intikam ve taht mücadelesi)

bu kadar yeter diye umuyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noya, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Polisiye dedektif konulu anime önerebilir misiniz 2014 ten önce olmazsa iyi olur

Benim izlediğim bunlar var çok fazla dedektif animelerine ilgim yoktur ama alttakiler fena değildi istersen bakabilirsin :)

• Death Note

• In spectre

• Fugou keiji balance: unlimited

• B: The Beginning

• Id:Invaded

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Benim izlediğim bunlar var çok fazla dedektif animelerine ilgim yoktur ama alttakiler fena değildi istersen bakabilirsin :)

• Death Note

• In spectre

• Fugou keiji balance: unlimited

• B: The Beginning

• Id:Invaded

Hepsini izledim ama yine de teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.