Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Romantizm, Komedi, Okul, Ecchi, Slice of Life türü anime arayanlara.

Ouji to Warawanai Neko

Danshi Koukousei no Nichijou

Sakura Trick

Tamako Market

Witch Craft Works
Kiss X Sis
School Days

Nourin

Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga.

Ookami san to Shichinin no Nakama tachi

Not: Ayrıca bunlar benimde "izleyeceklerim" listemde bulunmakta. yani bunlardan birine başlayacak olan olursa banada özelden mesaj atarsa beraber başlayalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Merhabalar, sizden romantizm içerikli ama aynı zaman da ecchi öğeleride barındıran bir anime önermenizi rica edicem. :) Nagi No Asukara -> http://www.turkanime.tv/anime-seri/Nagi-no-Asukara gibi böyle dallas'a dönmeyen ve dram içermeyen bir anime daha iyi olur.

Ecchi az romantizm fazla:Guilty Crown dram var azicik ama cizimleri ve karakterler superdir.

Ecchi tavan, sacma bir romantizm iceren:High School DXD yada Of the dead

Yuri romantizm ve az ecchi: Sakura Trick

Date alive ecchi az romantzm shoujo harem...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler anime lazım :( Şimdilik 15 - 20 tane izledim ama bunlar hep en beğenilen baya göz önünde olan animelerdi ( naruto/bleach/onepice hariç) şuan izleyecek bişi bulamıyorum. Tür olarak dram, savaş ,baya etkileyici bir hikaye olabilir. Şu lise çağındaki ergenlerin aşk hikayesi tarzı animeler le hiç işim yok. Genel olarak çok beğendiklerimi söyleyeyim bu tarz gene güzel animeler varsa önerirseniz sevinirim.

Beğendiklerim ;

Shingeki no kyojin

Fate zero/stay night

FMA Broodherhood

Hellsing Ultimate

Death Note 

Sword art online 

Bu tip veya pek benzemese de şunu dene pişman olmazsın diyeceğiniz ne animeler var ?

Şu ana kadar izlediğim veya izleyeceğim animeler burada http://myanimelist.net/animelist/cemlat

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler anime lazım :( Şimdilik 15 - 20 tane izledim ama bunlar hep en beğenilen baya göz önünde olan animelerdi ( naruto/bleach/onepice hariç) şuan izleyecek bişi bulamıyorum. Tür olarak dram, savaş ,baya etkileyici bir hikaye olabilir. Şu lise çağındaki ergenlerin aşk hikayesi tarzı animeler le hiç işim yok. Genel olarak çok beğendiklerimi söyleyeyim bu tarz gene güzel animeler varsa önerirseniz sevinirim.

Beğendiklerim ;

Shingeki no kyojin

Fate zero/stay night

FMA Broodherhood

Hellsing Ultimate

Death Note 

Sword art online 

Bu tip veya pek benzemese de şunu dene pişman olmazsın diyeceğiniz ne animeler var ?

Şu ana kadar izlediğim veya izleyeceğim animeler burada http://myanimelist.net/animelist/cemlat

Rainbow, Berserk (mangasını tavsiye ederim), Jojo's bizzare adventure 2012 ve 2014 serileri, jormugand, hunter x hunter, ergo proxy

Slice of life olarak Fma manga-kasına ait gin no saji serisi ve sakamichi no apollon

Spor olarak; slam dunk, one outs ve hajime no ippo serileri. 

İstediklerini seçip izle pişman olmazsın. 

Mecha olarak tengen toppa gurren lagann tavsiye ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.