Jump to content

Merhaba Türkanime Form

Misafir PelikanFaruk

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Posted Images

MuraTika, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Niye One Piece diğer animeleri sıkıcılaştırıyor mu?

yok ne alakası var sadece anime kültürünü tam olarak bilmeyen birinin 900 bölümlük bir seriyi baştan sona izlemesi sabır gerektirir genelde death note gibi animelerle başlıyor insanlar ve oradan devam ediyor şahsen bende bleachle başladım ve çok severim fakat en başta uzun seri izlemek dediğim gibi bazı insanları sıkabilir bu yüzden tebrik ettim ama yinede senin dediğin şeyle uzaktan yakından alakası yok olayın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Zafer 8.sınıfta anime izleyen bi arrkadaşımla dalga geçtikten sonra anime çocuk işidir falan diyordum (kesinlikle anime izleyenlerle sıkıntım yoktu sadece o arakadaşı sinirlendirmeyi seviyordum) bana one piece adlı animeyi önerince başladım animeye oyun oynarken canım sıkıldı ve dedimki izleyim şu one pieceyi dedim girdim izlemeye başladım o gün bu gündür 4-5 yıl oldu 150yi aşkın anime serisi bitirdim bu günde forumda sürekli gezip insanların yazdıklarını okurken dedim bide esap açayım eğlenir sohbet muhabbet ederiz forumdakilerle dedim ve burdayım biraz uzun oldu :D tanıştığımıza memnun oldum. -iyi geçinmek dileklerimle

Hoşgeldin Zafer

908, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

@MuraTika

Spoiler içindeki imzan çok hoşuma gitti. xd Gayet yaratıcı ^-^

10/10

bunu görünce imzayı merak edip baktım bende

MuraTika, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Birincisini @DieNase ikincisi @pegasusejder buldu sağ olsunlar :D

gayet yaratıcı olmuş hatta mükemmel desem yeridir baya sevdim bende, ellerinize sağlık:admire-onion-head-emoticon: 

vnkpvuppnav21.thumb.jpg.22ff0b9f61a029abf6d703be04c7c743.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

yok ne alakası var sadece anime kültürünü tam olarak bilmeyen birinin 900 bölümlük bir seriyi baştan sona izlemesi sabır gerektirir genelde death note gibi animelerle başlıyor insanlar ve oradan devam ediyor şahsen bende bleachle başladım ve çok severim fakat en başta uzun seri izlemek dediğim gibi bazı insanları sıkabilir bu yüzden tebrik ettim ama yinede senin dediğin şeyle uzaktan yakından alakası yok olayın

Ha tamam ben de izlemeye başladımda ondan sordum :D

explorer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Zafer

bunu görünce imzayı merak edip baktım bende

gayet yaratıcı olmuş hatta mükemmel desem yeridir baya sevdim bende, ellerinize sağlık:admire-onion-head-emoticon: 

vnkpvuppnav21.thumb.jpg.22ff0b9f61a029abf6d703be04c7c743.jpg

O imza bölümüne sığarsa onu da alayım istersen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.