Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

Herkes anime izlemesin izlerse de bize usta gözüyle baksın ve bunca sene size çektirdiklerimizden dolayı pişmanız çizgifilm diyen dillerimiz kopsun emrinize amadeyiz desinler istiyorum. Evet bir ayrıcalığımız olmalı şu imkansızlıklarla dolu yaşadığımız küçük dünyamızda.

Bizim Okan da manga okuyor ve One Piece-Naruto izliyor. (Bleach'i bitirmiş) Onlar Fransızca okuyabiliyorlar. Oğlum bir online manga okuma sitesi gösterdi ilk başta gel lan bizimki de çok ne hava mı atıyorsun diye mangaturk'u açtım sonra bir yutkundum kaldım. Ah ahh inşallah biz de gelişeceğiz. Mangalar basılacak güncel olarak. O günleri göremesem de çocuklarımız görsün okusun be panpa. :( Çok dertliyim çok. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hee birde animeler televizyonda yayınlansınnnn ! Anime dergileri çıksınnnn :)

Animeler tvde yayınlanıyor artık bildiğim kadarıyla Animez diye bir tv kanalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ama dergilerin çıkmasını bende istiyorum.

Taylan da yapacak izmir'de. :D

Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub:

Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum.

Anime arsivim gelissin istiyorum.

Animelerde yasamak istiyorum. :lol:

Cosplayi ben de istiyorum.

Gin geri gelsin istiyorum.

Toprakezgi ençok 3şey demiştim ama sen 10şey ayzmışsın nese dediklerinden bende istiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biz arkadaşlarla toplanaşıp anime partileri veriyoruz 5-6 kişi KFC den kova falan söylüyoruz :P . Ama full erkeğiz o yüzden muhabbetler çok terbiyeli geçmiyor o yüzden düzgün izleyemiyoruz ama olsun oda güzel. Notebooku TV ye takıp izliyoruz LCD de :3

Ben ben ben AnimeWorld Diye bir şehir açılsın istiyorum bütün animeciler oraya taşınsın istiyorum orda yaşayalım bütün animeler her dilde olsun eksiksiz gelsin anime makineleri istiyorum sürekli çizsinler 1 hafta beklemeyeliiim! İsyeeaaaaaağnnn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.