Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

Green Green'i şöyle bi düşündüm de Ercan... finali hariç gerçeklikle zaten alakası yok, ama finali konusunda haklısın galiba :D ilk izlediğimde elemana sövmüştüm ama sonradan hak verdim. Library War ilgimi çekti, ona da bakıcam :D

Aynen kanka finali dışında zaten lise animesi normal :D Finalinde oluyor olay :ph34r: Neyse spoiler vermeyek

Library war, özgürlükler ile ilgili bildiğim kadarıyla, bende izleyecektim, ama heryerde altyazısının çok kötü olduğundan bahsedildiği için başlamadım, zaten turkanime.tv animenin tanıtım bölümü yorumlarında da görebilirsiniz

Ben Divx'den altyazı indirip izlemişdim.Altyazı T.A. eksik birde...

Konusuda hükümetin kitap/gazete/dergi vs... yasaklaması ve kütüphanecilerin silahlanarak onlara karşı koyması.Ancak seride öyle paso adam öldürmek falan yok.Silahlanıyor yazınca millet 3.Dünya savaşı sanıyor <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen kanka finali dışında zaten lise animesi normal :D Finalinde oluyor olay :ph34r: Neyse spoiler vermeyek

Ben Divx'den altyazı indirip izlemişdim.Altyazı T.A. eksik birde...

Konusuda hükümetin kitap/gazete/dergi vs... yasaklaması ve kütüphanecilerin silahlanarak onlara karşı koyması.Ancak seride öyle paso adam öldürmek falan yok.Silahlanıyor yazınca millet 3.Dünya savaşı sanıyor <_<

Yani divx'teki altyazı iyi mi, sorun yok mu çeviride :blink: öyleyse raw indirip eklerim yani -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arada reddit'te en çok oy alan Planetes'ti, türkanime'de Planet ES olarak geçiyor. bilim-kurgu animesi ama çok gerçekçi falan diyolardı. birisi de "Planet ES en popüler "popüler olmayan" anime galiba. ne zaman biri bilinmeyen güzel anime tavsiyesi istese Planet ES'yi görüyorum." demiş, güzel bişeye benziyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim aynı kişiydi, türkiye'de başka çeviren yok yani, aramıştım zaten bulamamıştım, tekrar baktım t.a.'deki de o da lantis

http://divxplanet.com/sub/s/99889/Library-War.html

Yok Barış adminim o kişi değil.

Biz Emelle forumda o anime yok ve yazıları kötü diye Erenden istemişdik eklemesini.O sıralarda araya taraya divxde bir altyazı bulmuşduk hatta.Gayet düzgündü sadece süre ayarlama, senkronize problemi vardı.Ama altyazı güzel çevrilmişdi.Sonra Eren yükledi mi yüklemedi bilmiyorum ben indirmişdim.Hatta izlenebilir filan diye foruma konusunuda açmış incelemişdim.İstersen bir Erene sor,belki hatırlar.Ben bakdım şimdi Divxplanet da yok :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok Barış adminim o kişi değil.

Biz Emelle forumda o anime yok ve yazıları kötü diye Erenden istemişdik eklemesini.O sıralarda araya taraya divxde bir altyazı bulmuşduk hatta.Gayet düzgündü sadece süre ayarlama, senkronize problemi vardı.Ama altyazı güzel çevrilmişdi.Sonra Eren yükledi mi yüklemedi bilmiyorum ben indirmişdim.Hatta izlenebilir filan diye foruma konusunuda açmış incelemişdim.İstersen bir Erene sor,belki hatırlar.Ben bakdım şimdi Divxplanet da yok :mellow:

İyi o zaman raw bulup indireyim bari, bana da myanimelist'te tavsiye edilmişti ^_^

bu arada reddit'te en çok oy alan Planetes'ti, türkanime'de Planet ES olarak geçiyor. bilim-kurgu animesi ama çok gerçekçi falan diyolardı. birisi de "Planet ES en popüler "popüler olmayan" anime galiba. ne zaman biri bilinmeyen güzel anime tavsiyesi istese Planet ES'yi görüyorum." demiş, güzel bişeye benziyor.

Merak ettim bir göz atayım bende ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.