Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

Olur mu hiç:) MOnster ve rainbow örnekleri var. Nana'da zira öyle. Breaking bad, Black lagoon gibi sağlam yapım olurdu. Animelerde mafya, çete, G.Amerika ve ghettolar iyi duruyor. Bir de ezik kaybedecek hiç birşeyi olmayan baş karakterimiz var. Animeleri çekici kılan gerçekçi, trajedik bir hayat hikayesi olan karakter. Ancak konuda aykırılık güzel duruyor elbette, bkz: death note:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

Olur mu hiç :) MOnster ve rainbow örnekleri var. Nana'da zira öyle. Breaking bad, Black lagoon gibi sağlam yapım olurdu. Animelerde mafya, çete, G.Amerika ve ghettolar iyi duruyor. Bir de ezik kaybedecek hiç birşeyi olmayan baş karakterimiz var. Animeleri çekici kılan gerçekçi, trajedik bir hayat hikayesi olan karakter. Ancak konuda aykırılık güzel duruyor elbette, bkz: death note:)

İşte hacı dediklerinde rainbow dışında fantastik ögeler var. Zaten rainbow hiç tutmamıştı sevsemde,animesi mangası bitikten yılar sonra yapıldı. Ezik baş karakter çekemiyorum hacı,trajedik olsun ama baş olmasın yani yan olsun güzel de oluyor ama baş rolde iradesi kırılmış karakteri sevmem ben. Sen one piece izle,şu ana kadar dediklerinin yarısından fazlasını izlemiş biri olarak senin sevdiklerini çok iyi anlıyorum. Ama bir şeye konu bakımından bakmaman gereken zamanlarda oluyor be abi kitabı kapağına bakarak değerlendirme bir gün izlediğin zaman,zamanda çenesi düşük biri vardı,haklıymış be diyeceksin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Est. zevkine çok güvendiğim kişilerde aynısını söylüyor. Ama yeni bölümlerinden pek memnun değiller. 800 küsür bölüm izlemek zor geliyor. Çok zamanım yok. Fantastik ögeler, saydıklarımın hiç birinde yok (monster, rainbow, nana ve black lagoon'da yok) Neyse, anime konusunda aşmış birisin belli:) One piece'nin mangasını okusam mı diyorum aslında. Daha iyi dersen mangasına başlayabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Est. zevkine çok güvendiğim kişilerde aynısını söylüyor. Ama yeni bölümlerinden pek memnun değiller. 800 küsür bölüm izlemek zor geliyor. Çok zamanım yok. Fantastik ögeler, saydıklarımın hiç birinde yok (monster, rainbow, nana ve black lagoon'da yok) Neyse, anime konusunda aşmış birisin belli:) One piece'nin mangasını okusam mı diyorum aslında. Daha iyi dersen mangasına başlayabilirim.

Mangası daha iyi,ama sana tavsiyem gökyüzü adasından sonrasını animeden devam et,marinefordu mangadan oku. Mangası her türlü daha iyi ama animesinde seni çok etkileyen yerler var.

Edit=evet,memnun değildim diyelim,seride çok önemli bir olaydan sonra tempo düştü,tanıtımlar yapıldı falan,sıktı biraz. Ama şu anki mangadaki arc geri döndüm hemde daha iyi şekilde dedirten cinsten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumdaki yazıları okuduysan neden özellikle çizimle konu arasında bağlantı kurduğumuzu anlarsın. Ayrıca herkesin kendi düşüncesi tabi. Animelerin çoğunun çizimi harika. Burada tercih edilen çizim + konu az biraz bunlar arasında paralellik var. Death note, ergo proxy, gantz gibi kafa yoran zeki animeler çizim olarak aynı stili tercih etmiş. Forumda aradığımda bu türde animeler, tartışmak değil:D akılcılık ve zeka dedin, zeki karakterlerse death note, one outs ve code geass da bu türden tipler var. Aynı zamanda konu da çok sinsice işlenilmiş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam yarın bakarım,hem çizer olduğumdan baya işe yarar sağol :lol:

Edit=slam dunk ile aynı mangaka birde. İnoue Takehiko adı. Kesinlikle en iyi mangakadır. Çizim konusunda üstüne yoktur.

Takehiko Inoue(Slam Dunk) & Eiichiro Oda(One Piece) -Söyleşi-

http://divxplanet.com/icerik/51/

Bu adamın oda hakkında söyledikleri,one piece izlemen veya okuman için bir neden :lol:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Biraz opun mangasının çizimlerini göstereyim dedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.