Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

@ore wa mangaka ni naritay Kursun parası arası çok iyi ama haftada iki gün az değil mi. Beyin sürekli üretim içerisindedir, tasarlarsın, düşünürsün ama çizmediğin sürece elin geriler. Desen çalış bol bol, ben anadoluya 2000lerde gitmiştim şimdi ne oldu ne bitti bilmiyorum. Mezun olan, okuyan birini bulursan oturun çalışın beraber derim. Sonuçta ne kadar gösterirlerse göstersinler bazı şeylerin sen farkına varıyorsun. Kurs seni iyi bir düzene sokar ama dediğim gibi 7/2 çok az. Çizimlerine baktım modlelerin iyi, açık koyuları iyi yakalamışsın. Biraz iskelet ve kas-sinir sistemi çalışırsan anatomin yerine oturur.

nasıl çalışabilirim peki kitap felan mı yoksa gerçek resimlere bakıp mı çizmeye çalışim ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

Sana nette bulabielceğin e-booklar yazıyorum (pdf formatında indirebilirsin)

Öğretmenin bu kitabı 150 tlye almıştı. Bu kitabı indir, çıktı olarak al. Çok işine yarayacaktır:

-Simblet - Anatomy for the Artist

Bunlarda çok işine yarar

-Sketch Book for the Artist (gnv64)

-Burne Hogarth - Dynamic Wrinkles and Drapery

-Fabry - Anatomy for Fantasy Artists An Illustrators Guide to Creating Action Figures and Fantastical Forms

-Hart - Drawing Cutting Edge Anatomy

-Hultgren - The Art Of Animal Drawing

-Vilppu - Figure Drawing

google'a yaz torrent, ya da diğer download linkleriyle indirebilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana nette bulabielceğin e-booklar yazıyorum (pdf formatında indirebilirsin)

Öğretmenin bu kitabı 150 tlye almıştı. Bu kitabı indir, çıktı olarak al. Çok işine yarayacaktır:

-Simblet - Anatomy for the Artist

Bunlarda çok işine yarar

-Sketch Book for the Artist (gnv64)

-Burne Hogarth - Dynamic Wrinkles and Drapery

-Fabry - Anatomy for Fantasy Artists An Illustrators Guide to Creating Action Figures and Fantastical Forms

-Hart - Drawing Cutting Edge Anatomy

-Hultgren - The Art Of Animal Drawing

-Vilppu - Figure Drawing

google'a yaz torrent, ya da diğer download linkleriyle indirebilirsin.

saol ben gene rahatsız ederim bi ara :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerde kaliteyi artıran bir unsurda filmin formatı. 720p ve 1080p ya da mkv formatı animeyi kalityeli gösteriyor. Ama karakter tasarımı aşamasında fma, one piece ya da bleach benzer kategoriye giriyor benim için. Önceden de dediğim gibi tür olarak sevmediğim için bu tür animeler bana ciddi gelmiyor. Yoksa diğer mangakarlar daha iyi demiyorum. Sadece karikatürize edilmiş tipleri sevemedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerde kaliteyi artıran bir unsurda filmin formatı. 720p ve 1080p ya da mkv formatı animeyi kalityeli gösteriyor. Ama karakter tasarımı aşamasında fma, one piece ya da bleach benzer kategoriye giriyor benim için. Önceden de dediğim gibi tür olarak sevmediğim için bu tür animeler bana ciddi gelmiyor. Yoksa diğer mangakarlar daha iyi demiyorum. Sadece karikatürize edilmiş tipleri sevemedim.

One piece bleache benzemez diyeyim. Daha önceden de dediğim gibi seinenlerden daha cidi konuları işler. Bunu da komik ve dramatik şekilde yapar. Zaten bu bölüme geldiği halde daha hikayenin yarısı yeni bitiğinden,az çok ne kadar büyük bir evrene sahip olduğunu tahmin edebilirsin. En iyi mangaka hiş şüphesiz İnoue Takehiko dir. Daha iyisi var diyen,ya ergendir ya da bilmiyordur bu adamı.(eserleri slam dunk ve vagapund)

Bu adamın,oda halında söyledikleri ise,oda yı 2. en iyisi yapar. Aynı kıstasa alma derim. Bir bleach gibi bir ton bug ve saçma iman powerlar yoktur opta. Bu kadar tek ve benzersiz olduğundan japonya bu kadar abartarak her sene 1. yapıyor diye düşünüyorum hemde büyük bir farkla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Gunslinger ben tür-konu olarak demiyorum, çizim olarak diyorum. Morarma, alnından koca ter damlası düşmesi, beklenmedik anda ağızlarını kocaman açmaları vs efektler bu tür animelerde bolca var. Bir de ortak noktaları devam eden seriler olması bu ikisinin. Bu saydığım animelere Shingeki no kyojin de eklendi. Özellikle devlerin çizimlerini beğendim. Ve dediğim gibi ciddi ilerliyor ve acımasız biraz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.