Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

Hacı bana kesin dememen gerektiğini, one piece de öğrendin zanediyordum. Devam et mecha çizimler sinir bozucudur evet, ama anime yerine oturunca ve seni ağzı açık bırakınca hiç bir şeyi takmadan izletiriyor. Sen beni dinle....

One piece hakkında eyvallah haklısında ben One pieceyi izlemeden yargılamıştım. Fakat sen gel ben bu animenin yarısını izlemişim hiç beğenmemişim herhangi bir önyargı yok izleyerekten söylüyorum. Ben One piece hakkında dediklerimle bu dediklerim çok ayrı. Ben one pieceyi izlemeden yargılamıştım. One piece böyle one piece şöyle bölümler hakkında konuşmadım. Sağolasın ki sayende başladım ve fanıyım. Burada dediğime bakarsak ben bu animenin bölümleri hakkında bilgi sahibiyim ve bayıcı ve sıkıcı olduğunu söylüyorum burada yanlış bir şey yok (: Zaten benim anime konusunda kuşkum yok konusu güzeldir hüzünlüdür anlaşılır ders veren niteliktedir. Ama bayıcı işleniş ve kötü sahnelendirme mevcut çizimleri saymıyorum üçgen kafalı insanlar. Bir bilim-kurgu hastası biriyim gel gör ki mechayı sevmem. Anime hertürlü benim için - puan.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacı bana kesin dememen gerektiğini, one piece de öğrendin zanediyordum. Devam et mecha çizimler sinir bozucudur evet, ama anime yerine oturunca ve seni ağzı açık bırakınca hiç bir şeyi takmadan izletiriyor. Sen beni dinle....

Fate serisi hakında, stay night ... gibi. Ergen sürüsü kahramanları yönetiyor. Çovuksu bir havaya sahip ama fate zero beni hayran bırakmıştır. İskender wb den bile daha saygı duyduğum bir karakterdir.

fate stay nighti farklı anime sanıp izlemeyip zerodan başladım sıkıntı olmaz deme

bu arada cidden çizimi garip felan ama bir iki bölüm sonra hoşuma gitmişti farklılığı severim her neyse ben cidden sunumu sevmedim bi lancelot var gidiyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece şunu söyliyim. Gintama hak ettiği yerde değil. :P

Geçen 10 kişi falan gintama önerir misiniz dediğinden, gintamayı kötülüyordum. Populer olmaması daha iyi, gintama zaten başta değil iyi bir anime bilgisiyle izlenmesi gereken bir seri. 100ü geçkin seri bitirsem de yine ara verdim, başka animelere bakmak için....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen 10 kişi falan gintama önerir misiniz dediğinden, gintamayı kötülüyordum. Populer olmaması daha iyi, gintama zaten başta değil iyi bir anime bilgisiyle izlenmesi gereken bir seri. 100ü geçkin seri bitirsem de yine ara verdim, başka animelere bakmak için....

gintamaya bi bakim ya belki izlicek anime çıkarırım ordan :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One piece hakkında eyvallah haklısında ben One pieceyi izlemeden yargılamıştım. Fakat sen gel ben bu animenin yarısını izlemişim hiç beğenmemişim herhangi bir önyargı yok izleyerekten söylüyorum. Ben One piece hakkında dediklerimle bu dediklerim çok ayrı. Ben one pieceyi izlemeden yargılamıştım. One piece böyle one piece şöyle bölümler hakkında konuşmadım. Sağolasın ki sayende başladım ve fanıyım. Burada dediğime bakarsak ben bu animenin bölümleri hakkında bilgi sahibiyim ve bayıcı ve sıkıcı olduğunu söylüyorum burada yanlış bir şey yok (: Zaten benim anime konusunda kuşkum yok konusu güzeldir hüzünlüdür anlaşılır ders veren niteliktedir. Ama bayıcı işleniş ve kötü sahnelendirme mevcut çizimleri saymıyorum üçgen kafalı insanlar. Bir bilim-kurgu hastası biriyim gel gör ki mechayı sevmem. Anime hertürlü benim için - puan.

Hacı şöyle diyeyim V for Vandetta filmini düşün, death note düşün al sana code geas ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Populer olmaması neden iyi olsun ki... 3 büyükler gibi bilinen aham şaham bir şey olsun demiyorum. Ki animeyi kötülemek haksızlıktan emeğe sygısızlıktan başka bir şey değil... Zaten önerirken populer aimeleri izlemiş olmak gerektiğini söylersen böyle bir şey yapmmaya gerek kalmaz...

Ki Naruto'yu izleyip sanki tüm animeleri biliyomuş gibi ve kendini otaku sanan bazı ergenlere ağzının payını veren animedir. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.