Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Başlarda İchime olur diye o tarafa meyletmiştim bu kadar anti Orihime'ciyi görünce ufak çaplı şok oldum İchruki'da aklıma bile gelmemişti ama dediğim gibi çok baş bölümlerdeydi ilerledikçe İchiruki destekleyenlere hak verdim İchigo Rukia'ya özel bir şeyler hissediyor. Rukia'da belli etmiyor ama o da eski hocasına benzetmesiyle olsun kesinlikle İchigo'ya hayranlık duyuyor en başından beri. Orihime karakterini de çok tatlı bulur ve severim en başından beri tüm saflıklarına rağmen neyse onunda kesinlikle Ulquiorra'yla çok yakıştıklarını gördüğümde Ulquhime desteklemeye karar verdim yani Ulquiorra'yı döndürmeli Tite çünkü favori karakterlerimden olmuştu güzelim karizma abidesi karakteri öldürttü olmadı o işte. Ulquiorra Orihime'ye ilgi duymuştu bence beğeni anlamında başka hiç kimse farklı gözle bakmamıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ichigo bu kalın kafayla romantizden anlamaz yaparsa mangaka bişeyler yapar kaza olur ayağı burkulur sırt taşıma hafif kızarma filan ondan sonra olabilir şimdilik birbirlerini dost görüyorlarda ihtiyaç var mı birbirlerini sevgili yapmaya derinden sevsinler dostça yeter :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.