Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Rias'ta oppailer çok güzel duruyor bi kerem -_- ama Oppailerin Saçmalığı die bi konu vardı orda Hancock'un resmini paylaşmışlardı işte o çok abartı ..

OP sevmemek için neden mi yok O.o gözler bi acayip vücut incecik ve +700 bölüm O.o ayrıca hiç yuvarlak göz mü olur O.o 99 da başlamış bile olsan Sailor Moon veya Captain Tsubasa izlersen çizimi valla daha güzel -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guzel durup durmamasi goreceli beni ilgilendirmiyor senin zevkin, bir sey demeyecegim. O.o Aslinda yazmasam mi ya sjdfk. Kendi kendime sinirleniyorum ehe. D: Cok fazla bolum var deyip sonra bir maci 5 bolum suren Captain Tsubasa'yi onermek de yetenek ister, tebrik ederim. :lol: Bu animeleri kiyaslama furyasi nedir hic anlayamadim ya. 1 tane anime izleyeyim bu en guzel digerleri izlemeye degmez diyeyim o zaman? :huh: Biri bana sunun mantigini aciklasin pls. Bleach Naruto OP gibi animeleri kiyaslamak hani? :lol: Ayrica bence Hancock'a oppai daha cok yakisiyoor. :lol: Hani kiyaslama yapiyorsak? :D Cizimlere gelirsem, bence cizimleri muhtesem. Yerimden zipliyorum izlerken. Illa kocaman parlak gozler, orantili vucut olacak diye bir sey yok ayrica OP'nin cizim konusunda iddiasi yok. :lol: Zaten mangakasi uzayli kafaliyken bence mantikli cizim beklemek cok sacma. D: Anime ve mangalardan mantikli cizim beklemek cok sacma bi kere. Ozellikle shoujo/shounenlerden. Hadi josei seinen falan olsa cizimleri elestirin basim ustune. :D Ben daha serinin basindayim. T_T Acayip yavas izliyorum ama simdiye kadar izledigim/okudugum bolumleri hop oturup hop kalkarak izledim/okudum. Heh su konuda OP'yi elestirebilirim: 5 dakika opening, 5 dakika filler miller bi seyler, 3 dakika meyvelerle ilgili bi seyler savas mavas, 5 dakika endingle bolum gecmeleri. Tek kotu yonudur bence. Ama bunun da sebebi mangaya yetismek bildigim kadariyla zaten. Yani sonuc olarak OP izlememek icin neden yok. Karsilastirma yapacak olursam, Naruto'nun dandirik cizimlerine tek atar. ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle üşenmeden okuduğum için kendimi tebrik ediyorum O.o

Tsubasa konusunda haklısın 1 maç 5 bölüm sürüyor :lol: izleye izleye çizime alışıyor insan ben ilk sezonda FT ile ilgili çok önyargılıydım -_- Naruto'nun çizimleri dandirik değil bence kıyaslasan Sakura mı daha tatlı yoksa Nami mi -_- Bence incecik bir vücut ve yuvarlak gözler :o benim hiç hoşuma gitmedi Luffy benim için çok hafif uzaylıyı andırıyor :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiyor. Beğendiğimi izlerim, beğenmediğimi izlemem, sen dedin diye anime izlemeyi bırakmam. 1999 da başlamış olabilir, çizimi bu yüzden böyle olabilir ama ben izlemek istemiyorsam izlemem. Senin de animeyi bırak deme hakkın yok. O sözünü geri al lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayır daha animeyi izlemediğini kendi ağzınla söylüyosun bide kötü yorumda bulunuyosun e haliyle o animeye yıllarını vermiş mangakaya da hakarette bulunuyosun yapım şirketinede, 700 küsür bölümlük (ve daha devam eder baya) bi animeyi 5-10 bölüm izleyipte yorum yapman saçma,daha fazlada kendimi yoramıyacağım ayrıca önceki yorumum seni üzdüyse gomennesai (op benim fav animemdir kusura bakma fazla abarttıysam)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.