Jump to content
Türk Anime TV Forum
Barış D. Baryshx

İMZA BOYUTLARI ve FORUM KURALLARI (Yeni üye arkadaşlar lütfen bu konuyu okuyun :) )

Önerilen İletiler

On 27.06.2013 at 14:51, Barış D. Baryshx yazdı:

18) 150 iletisini doldurmayan üyeler konu açamaz.

bu kısma tam anlayamadım ya yeniyim de :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: iletiden kastınız nedir tam olarak yorumlar falan mı:confused-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bir saat önce, nanase14 yazdı:

bu kısma tam anlayamadım ya yeniyim de :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: iletiden kastınız nedir tam olarak yorumlar falan mı:confused-milk-bottle-emoticon:

Foruma yeni gelen birisi genelde forumu incelemeden açmak istediği konu forumda daha önce açılmış mı araştırmadan konuyu açmakta. Bu sebeple yeni forum kullanıcıları 150 yorum/ileti/mesaj tamamlamadan özellikle sohbet konu dışı, anime genel anime geyik manga genel,manga geyik bölümlerine konu açması yasaktır.

Amaç üyelerimizin foruma alışması :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Miku^^ yazdı:

Kurallara uyacagima soz veriyorum!!

Fakat benim tablet ingilizce dilinde de oyle yazsam banlanir minim

6) Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyu tüm üyelerin öncelikli olarak incelemesi gerekiyordu ama ne yazık ki aradan yıllar geçmesine rağmen 5k görüntülenmeye sahip kurallar açık ve net bir şekilde yazıyor bazı üyeler kendi kafalarından "Şunu yapsam da olur o kadar konu var görmezler" diyorlar fakat o yaptıklarınızı gören sadece yetkililer değil üyelerde görüp yetkililere bildirebilirler. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne ya bence bazıları gereksiz olmuş mesela büyük harfle yazı belki bişeye dikkat çekmeye çalısıyo yada lan kelimesi illa argo olarak kullanılmıyor mesela knk napıyon lan derken gibi hiç bi hakaret yok bence şimdi benim yorumumda siliniyomuşş bide ajdjb

Spoiler
Spoiler

dhbdfhf [böyle gülmek yasakmı hepsini okumadım kuralların ama)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok