Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

çok şey dedi :ph34r: bu arada sen ne ayran gönüllüsün yaaa <_< hem bana ilan-ı aşk yap sonrada Emel e yazıl hoohhoooo <_<

bidakka hatlar karıştı kim kimi alıyodu :blink: kimin eli kimin cebinde karıştı ortalık en iyisi ben hepinizi alayım :D

Once ben Ezgiye, Ezgi Emele, sonra otomatik olarak ben Emele, sonra sen Emele ve Jansete, sanirim Janset de Emele, Arda da Emele ve sana talip. Kisacasi bir yerden sonra herkes Emele. qghagajanakab

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

• Forum Admin

Once ben Ezgiye, Ezgi Emele, sonra otomatik olarak ben Emele, sonra sen Emele ve Jansete, sanirim Janset de Emele, Arda da Emele ve sana talip. Kisacasi bir yerden sonra herkes Emele. qghagajanakab

o zaman hep beraber Emel e kısır yemeye  :D

Merhaba waiting-onion-head-emoticon.gif?12928625saçlanırınız çok güzelmiş.

Biraz bekle düşünüyorum stress-onion-head-emoticon.gif?129286252

açıklama düşünürken iki ara bir dere de Janset 'ime sulanıyor o benim hit-milk-bottle-2-emoticon.gif?129279115

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya eren emele talipse onu da hareme alabiliriz biz dimi seher ? Cocuk kuslar yemek yerken kenardan gidiyomus lan tam benlik. :D

Zeynep senin de mi haremin vaar ? :O

Edit: cevap gelmis. Ben de sakliyorum dur olcucem aosodock

Hee kanka alalim istiyorsan. agHahjanak

Ya ben de merak edip sacimi olctum 18cm cikti. agajagjaja Kestirdigim kismi ne kadar bilmiyom onu bulup olcmeye usenirim, gerci o da cok uzun degildir herhalde. Of merak ettim birazdan bakam bare avahahjzn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Lolde süper bir bozgun yiyip geldim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:

Hoşgeldiniz starving-onion-head-emoticon.gif?1292862

teşekkür ederimmmmm   :4:  ama artık yoklarrrrrr  :depressed1-onion-head-emoticon:

Forumun en güzel saçları sizde kısa veya uzun fark etmez serenade-onion-head-emoticon.gif?1292862

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.