Jump to content

merhaba :)

-Alper-

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

x menin animesine başlamayı denemiştim sarmadı 3. bölümde bıraktım

varsa tavsiyeniz bakabilirim

benim için önemli olan animatörler yada mangaka seri içinde kendisiyle çelişmesin,bir mesajı olsun, maceralı olsun

O zaman bleach önerebilrim :D savaş sahneleri filan güzeldir ama filerler biraz sıkıcı gelebilir özellikle bounto arc ı atlayabilirsin onları :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, adım Furkan keyifli forumlar dude.

şu üstte yazdığını okudum da hani "çelişmesin" falan:

sen demişsin ki "ulan ben Code Geass izlemek istiyorum da ne zaman başlasam bilemiyorum" :/

ha bi de benim baya beğendiğim Shinsekai Yori diye bi seri var ama ne bileyim, beğenmeyebilirsin :D sen Code Geass izle.

edit: şu Shinsekai Yori'yi ufaktan tanıtayım. oldukça ciddi bi havası var. başlarda elemanlar velet olduğu için biraz şevkim kırılmıştı. ama aradaki ufak zaman atlamaları ile geniş bi hikayeyi 24 bölümde gayet güzel anlatabilmiş anime. izledikten sonra "oha sadece 24 bölümcük müydü" demiştim ben. kurgusu ve hikaye örgüsü inanılmaz gerçekçi. izlediğim en gerçekçi post - apokaliptik animeydi. bana kurgusunda mantıksız gözüken yerler vardı, ama dediğim gibi 24 bölüm içinde her şeyi çok iyi toparlıyor. aklımda soru işareti bile bırakmadı finalden sonra.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.