Jump to content

Merhaba =)

Tia

Önerilen İletiler

Hoş Geldin Burçin :) İmzan hangi animeden bu arada?

Soruyu sorduğun kişi değilim ama görünce cevaplıyayım dedim...

O gif "Natsume Yuujinchou" animesinden.

4 sezonu var ,linkleri;

Natsume Yuujinchou I

Natsume Yuujinchou II

Natsume Yuujinchou III

Natsume Yuujinchou IV

bunlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Soruyu sorduğun kişi değilim ama görünce cevaplıyayım dedim... O gif "Natsume Yuujinchou" animesinden. 4 sezonu var ,linkleri; Natsume Yuujinchou I Natsume Yuujinchou II Natsume Yuujinchou III Natsume

Hoş geldin Burçin keyifli forumlar ;)

hikaye yazmayı bende çok severim ama sevmekle güzel hikayeler yazılmıyor -_- kendimden biliyorum berbatım :D tabi herkes ben gibi olacak değil ^_^ birgün yazdığın hikayelerden birini veya birkaçını okumak isterim :ph34r:

Teşekkür ederim,hoş buldum.Her şey hayal gücüne dayanıyor.Tabii ki en kısa zamanda gösteririm hikayelerimi.

Hoş Geldin Burçin :) İmzan hangi animeden bu arada?

Hoş buldum.Biraz geç kaldım,cevabı verilmiş ama bende kesinlikle izlemeni öneriyorum. Natsume Yuujinchou gerçekten güzel bir animedir.

Hoş geldin Burçin, keyifli forumlar. ^_^

Hoş buldum,teşekkür ederim. :)

Hoşgeldin Burçin, Aziz ben memnun oldum. Benimde ilk ve favori animem One Piece dir :) Forumda iyi eğlenceler..

Teşekkür ederim,hoş buldum.Bende memnun oldum,Aziz.Ne güzel sevindim,gerçekten çok sevdiğim bir anime One Piece.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Teşekkür ederim,hoş buldum.Her şey hayal gücüne dayanıyor.Tabii ki en kısa zamanda gösteririm hikayelerimi.

bekliyorum bak :ph34r: hiç baskı yapmam sadece gördükçe hatırlatırım :D

Sağ ol :)

hala izlemedin mi <_< hiç yakıştıramadım -_- :D nyanko sensei :wub:

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Burçin forumumuzda iyi eğlenceler.. ;)

spoiler içinde spoiler onun içinde spoiler onunda içinde spoiler yapmayı yasaklasak mı ne yapsak benim gibi tembel üşengeç insanlar açarken zorlanıyor -_-

Ama onlar bizim için çok önemli şeyler :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hanzo ya bak ismi eren çıktı. :o Meltem aramıyon beni :( Mert kardeşim napak şimdi adminler mesaj atıyomuş konuyada benimki önemsiz fln siz olmassanız adminler neye yarar :D

Onu şaka maksatlı söyledim zaten ,baktım tüm "hoşgeldin" diyenler ,forumda adını çok gördüğüm ve yetki sahibi olanlardı, öyle bir şey yazasım geldi...

"Siz olmazsanız adminler neye yarar" demişsin ,yani "cemaat yokken hoca ne yapsın" gibi bir şey ama duruma şu yönden de bakmak lazım ,"hoca yokken cemaat ne yapsın" ,buna site yönünden bakarsak ,admin ,fiber ekip vb. olmasa bu site zaten var olmazdı var olsa bile şimdiye kadar birçok kez çökmüş olurdu ,sonuç olarak zaten siz olmasanız biz burada olamazdık...

Herneyse konuyu sonuca bağlarsam ,o söz şaka amaçlı bir sözdü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.