Jump to content
Türk Anime TV Forum
schneizeL

Türk Fansub Grupları & Çalışmaları

Önerilen İletiler

Konunun ciddi düzenlenmesi gerek... çoğu site kapanmış kapanmasından da kötü virüslü içerikler eklenmiş virüs programı olmayan kişilere ciddi tehlike içeriyor dikkatli olun ^^

Aralarından bildiğiniz virüs içerikli siteleri söyleyebilir misiniz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

rica etsem hem listeyi güncelleştirmek hemde kapatılan fansubların listeden çıkarılması ...

kirlilikten önümüzdeki meşe ağaçlarını göremiyoruz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Puzzle Fansub'ı ben mi bulamadım yoksa listede mi yok acaba? Önceki yorumlardan anladığım kadarıyla eksik olan birçok fansub var, güncellemeniz çok işimize yarayacak. Emekleriniz için teşekkürler!  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-head-emoticon:

[AniTR]

Şaka bir yana, uğraşlarınız için teşekkürler. Hala etkili bir liste olarak görünebilir lakin, güncellenmesi daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-head-emoticon:

[AniTR]

Şaka bir yana, uğraşlarınız için teşekkürler. Hala etkili bir liste olarak görünebilir lakin, güncellenmesi daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

Kapalı olduğunuza ilişkin yazıyı düzelttim. Çalışmalarınızı belirtirseniz güncelleme yapılabilir galiba ama çok eski bir konu maalesef ve sürekli güncel tutmak aşırı zor neredeyse imkansız :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok