Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Fairy Tail - Lucy. Çok itici geliyor. Genelde yardıma ihtiyacı var Natsu da Natsu yani. -.- Natsu'yu çok seviyorum o yüzden itici geliyor işte :D 

Bir de Usui sanırım. Bir merakla başladım fakat hayal kırıklığı yaşadım sonra çok itici gelmeye başladı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Magi'den Sinbad. Nefret ediyorum kendisinden. Sırf Ja'far'ın uğruna sevmeye çalıştım ama başaramadım. Üzgünüm Ja'far....

K Project'ten Munakata Reisi. İlk gördüğüm andan beri sevemedim. Sevmeyeceğim de. Sevilecek ne yanı var ki? 

Kuroshitsuji'den Sebastian Michaelis. Animeden zaten nefret ettim ama bu Sebastian... Döve döve cehenneme geri postalamak istiyorum.

Vampire Knight'tan Kuran Kaname. Ya sen kendini ne sanıyorsun? Bi "ben çok acı çektim"cilik, bi "her şeyin en iyisini ben bilirim"cilik. Hadi be oradan!

Death Note'tan L. Duygulara sahip değilmiş gibi davranırken bir yandan da tamamen mantığını kullanamaması yüzünden derinine inememiştim.

Naruto'dan Uzumaki Naruto. Tamam Naruto anladık, sen Hokage olacaksın tamam lütfen tamam sus!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Matsumoto:Kıyafeti gerçekten itici.

Orihime:Çok da itici değil ama, o kadar çok Kurosaki-kun dedi ki, itici gelmeye başladı bir yerden sonra.

Misa-chan:Bilmiyorum ne desem ama, saf mı diyeyim, gıcık mı diyeyim ne diyeyim bilemedim ama gerçekten en itici budur muhtemelen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Matsumoto:Kıyafeti gerçekten itici.

Orihime:Çok da itici değil ama, o kadar çok Kurosaki-kun dedi ki, itici gelmeye başladı bir yerden sonra.

Misa-chan:Bilmiyorum ne desem ama, saf mı diyeyim, gıcık mı diyeyim ne diyeyim bilemedim ama gerçekten en itici budur muhtemelen.

Matsumoto mu  :o

Zevksiiiiiizzzzzzz.... Tite Kuboya Rukia mı Inoue mi diye sormuşlar : Matsumoto demiş :D 

Bir kere çok tatlı bişr kadın hem anaç hem tatlı... Şımarıklıkla hanımefendiliğin arasındaki çizgiyi çok iyi çekiyor.. Halt et sen  <_< Kıyafetine de laf yok  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Matsumoto mu  :o

Zevksiiiiiizzzzzzz.... Tite Kuboya Rukia mı Inoue mi diye sormuşlar : Matsumoto demiş :D

Bir kere çok tatlı bişr kadın hem anaç hem tatlı... Şımarıklıkla hanımefendiliğin arasındaki çizgiyi çok iyi çekiyor.. Halt et sen  <_< Kıyafetine de laf yok  -_-

Hanımefendilik??? Ben mi göremedim 366 bölümün ve 4 filmin tamamını izlediğim halde? Şımarıklık fazlasıyla var ona bir şey demiyorum :D

Matsumoto ve tatlılık aynı cümlede geçebiliyor muydu? Ve Bleach'te tek sevmediğim kıyafet Matsumoto'ya ait :D

Matsumoto'yu sevmemek zevksizlikse zevksizliği onur kabul ediyorum.

Bu arada cidden sormuşlar mı merak etmedim değil :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Alıntı yapamıyorum ama :)

Zevksizsin bir bayan olarak bunu söyleyebilirim :) kıyafetini beğenmeyebilirsin ama bu onu itici yapmaz :)

Neyse 366 bölümde o anaçlığı o şekerliği aynı zamanda o hoş yaramazlığını göremediysen senin kaybın :)

Evet Tite Kuboya da Ichigonun seiyyusı Moritaya da soruyorlar soruyu... İkisi de uzun cümleler kursa da Matsumoto diyor röportajları forumda var okuyabilirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alıntı yapamıyorum ama :)

Zevksizsin bir bayan olarak bunu söyleyebilirim :) kıyafetini beğenmeyebilirsin ama bu onu itici yapmaz :)

Neyse 366 bölümde o anaçlığı o şekerliği aynı zamanda o hoş yaramazlığını göremediysen senin kaybın :)

Evet Tite Kuboya da Ichigonun seiyyusı Moritaya da soruyorlar soruyu... İkisi de uzun cümleler kursa da Matsumoto diyor röportajları forumda var okuyabilirsin :)

Sadece kıyafet değil ki, şımarık bildiğin :D Ben onun yerine Rukia'da tatlılık, Senna'da mutlu bir hüzün gördüm onlar yetti bana :) O zaman ben de erkek olarak Gin'i beğenmediğin için seni zevksiz ilan ediyorum :D

Röportajlara da bakayım hemen, ilgimi çekti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.