Jump to content

2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2013 YILI TÜRKANİME FORUM ÖDÜLLERİ   Ohayyoğğğğ Minnaaa,   2013 yılını geride bıraktık ama nasıl bıraktık, bir tür anket yapılması için rica geldi -_- pek rica değildi resmen üstüme attı pehh &lt

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithya,AmyGirl     2-Forumun en geyiği =Hazado (bir vakitler Paprika ile Zeynep (: ) idi   3- Forumun en aktif üyesi =Bunu yazmıyorum çünkü yaklaşık 8-10 tane k

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :(  Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayay

• Forum Admin

Seninde daha toy zamanlarında Ezgiye düzelttirdiğin zamanları hatırlıyorum...Yaşlanmışız beaaa :D

O zamanlar küçültmeyi bilmiyordum  :( hem bu kural ilk geldiğinde birisi kökten silmişti aslanlar gibi Kenapchi imzamı o resmi bir daha bulamadım..

Neyse hadi gidek burdan yoksa taşlayacaklar kaynatanları :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :( 

Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayayım bari. :D 

Hmm bazı soruları cevapları dönem dönem değişiyor ya neyse bakalım nasıl cevaplar vereceğim. :D Bi de şey şu 10. soru biraz garip olmamış mı yani kategori bile belli değilken o nasıl olacak ki ? Ya da herkesin 10. soruya cevabına göre 10'dan fazla ödül mü olacak ? 

Neyse başlıyorum..

1) Forumun en tanınmış / popüler üyesi: Bence bu üye bir yıl içinde bile bayağı değişiyor lan. Yazın bence Paprika'ydı. Şimdii, hmm bilemiyorum pek buralarda değilim ama Ero olabilir.
Hokage_Minato ayol evet adam her yerde. Nickini de uydurdum neyse artıkın. asldvajd

2) Forumun en geyiği : Ben ankete katılmasa mıydım acabağ ? -.- Eren olsun o zaman. Hazado. Bunun da bir a'sı farklıydı ama şimdi yapamayacağım. :D 

3) Forumun en aktif üyesi: Bir zamanlar bendim hey gidi günler. Şimdi kim bilmiyorum. Bi fikrim yok açıkçası. Bu soruya yöneticiler cevap bulabilirler aslında. 

4) Forumun en şamatacısı: Buna da herkes KomşununOğlu'nu demiş. Nick çokoş. Tamam hadi o olsun. :D 

5) Forumda en güzel avatar kimin: En güzel avatar da online listesine bakılarak seçilmiştir efenim. Tugrul. Valla o asdbvajhsd. Casey'yi görünce maziye döndüm. :D 

6)Forumda özlediğiniz üye: Özlemediğim çok az insan olsa da forumda görmeyi en çok özlediğim insan Taylan. Beti, Abdullah,Nurcan da var tabi. Ezgi'yi yazmıyorum onu pek göremezdik zaten. :D Bi de ortim var. Ama işte cevap Taylan yani. :D 

Dııtt. Değiştirdim.
SatellizerLB abi. Muhabbetini özledim. Otursun uzun uzun konuşsun panpam sabaha kadar. Dinlerim valla. :D

7) Forum da en suskun üye: 3ira ve Yavuz kapışsınlar bence. Ama benim oyum Theia'ya. aşsdbasjd. Sağ gösterip sol vurdum böhöhö.

8) Forum da en iyi Fanclub: Ecchi  Fc.  :D 

9) Forum da en aktif konu: İtiraf Köşesi bence. :P Bir aralar "Ne Yapıyorsun?"du ama şimdi o kadar aktif değil. Muhabbet Mekanı'na da vermeyeceğim. Kendi konum hiç mi oy almasın, al sana torpil. :D

10) Forumun en vurdumduymazı da Gereksiz. Ona da şu şarkıyı armağan ediyorum benden forum ödülünü kaptın panpa. Bkz: 1:26 O kadar link aldım burada direkt açmıyor lanet olasıca. <_<  

http://youtu.be/xAWn1B-eWJc

Edit: Özlediğimiz kısmı değiştirdim. Taylan'ı daha yeni gördüm özlem sıfır aşhsdbljasd

Düzenlenme: Ilithyia tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de şu suskun üye olmak isteyen arkadaşlar yeni üye olmasalar  :hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :( 

Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayayım bari. :D 

Hmm bazı soruları cevapları dönem dönem değişiyor ya neyse bakalım nasıl cevaplar vereceğim. :D Bi de şey şu 10. soru biraz garip olmamış mı yani kategori bile belli değilken o nasıl olacak ki ? Ya da herkesin 10. soruya cevabına göre 10'dan fazla ödül mü olacak ? 

Neyse başlıyorum..

1) Forumun en tanınmış / popüler üyesi: Bence bu üye bir yıl içinde bile bayağı değişiyor lan. Yazın bence Paprika'ydı. Şimdii, hmm bilemiyorum pek buralarda değilim ama Ero olabilir. Hokage_Minato ayol evet adam her yerde. Nickini de uydurdum neyse artıkın. asldvajd

2) Forumun en geyiği : Ben ankete katılmasa mıydım acabağ ? -.- Eren olsun o zaman. Hazado. Bunun da bir a'sı farklıydı ama şimdi yapamayacağım. :D 

3) Forumun en aktif üyesi: Bir zamanlar bendim hey gidi günler. Şimdi kim bilmiyorum. Bi fikrim yok açıkçası. Bu soruya yöneticiler cevap bulabilirler aslında. 

4) Forumun en şamatacısı: Buna da herkes KomşununOğlu'nu demiş. Nick çokoş. Tamam hadi o olsun. :D 

5) Forumda en güzel avatar kimin: En güzel avatar da online listesine bakılarak seçilmiştir efenim. Tugrul. Valla o asdbvajhsd. Casey'yi görünce maziye döndüm. :D 

6)Forumda özlediğiniz üye: Özlemediğim çok az insan olsa da forumda görmeyi en çok özlediğim insan Taylan. Beti, Abdullah,Nurcan da var tabi. Ezgi'yi yazmıyorum onu pek göremezdik zaten. :D Bi de ortim var. Ama işte cevap Taylan yani. :D 

Dııtt. Değiştirdim. SatellizerLB abi. Muhabbetini özledim. Otursun uzun uzun konuşsun panpam sabaha kadar. Dinlerim valla. :D

7) Forum da en suskun üye: 3ira ve Yavuz kapışsınlar bence. Ama benim oyum Theia'ya. aşsdbasjd. Sağ gösterip sol vurdum böhöhö.

8) Forum da en iyi Fanclub: Ecchi  Fc.  :D 

9) Forum da en aktif konu: İtiraf Köşesi bence. :P Bir aralar "Ne Yapıyorsun?"du ama şimdi o kadar aktif değil. Muhabbet Mekanı'na da vermeyeceğim. Kendi konum hiç mi oy almasın, al sana torpil. :D

10) Forumun en vurdumduymazı da Gereksiz. Ona da şu şarkıyı armağan ediyorum benden forum ödülünü kaptın panpa. Bkz: 1:26 O kadar link aldım burada direkt açmıyor lanet olasıca. <_<  

http://youtu.be/xAWn1B-eWJc

Edit: Özlediğimiz kısmı değiştirdim. Taylan'ı daha yeni gördüm özlem sıfır aşhsdbljasd

Kayaya suskun üye demiş <_< Sen koparttın çocuğu buralardan <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kayayi ben mi koparttim? Ay host. Eskiden de bi gider bi gelirdi sinsi sinsi takilirdi Yavuzla yarisirdi o buraya birazcik baglandiysa benim sayemde. :P

6 numaraya Kaya'yi niye yazayim daha kac gun oldu ki ? Fuki ile konusmayali aylar oldu. :D

11) En kardes ilan edip bagrina basilasi uye: Yanki99 ya da oyle bisey.

Suskun uyelere ozlenilen sinifina yazdiklarim haricinde Necdet, Ciglik, Ayisigi, Betul, Kubra, Tunc ve suan aklima gelmeyen o derece suskun olan bir suru insan yazilabilir. Hayat zor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya ben hemen bi oy verip çıkmak istiyorum :D

Forumun en güzel avatarı: erende (Hazado olanda)

itiraf ediyorum Tüm avatarlarını çok beğeniyom valla eren. :D

Çok teşekkür ederim ben onları koyana kadar ne uğraşlarla uğraşıyorum yok 50 kbdan az olsun falan 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.