Jump to content

Yuri FC (+15)

MSempai

Önerilen İletiler

• 11 ay sonra...
  • Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yuri: Kız kıza aşkı ve yoğun ilişkiyi içeren türüdür.Hentai ile birliktede olabilir ( Ama tavsiye etmem). Örnek:Shoujo Sect Üyelerimiz: 1- free word 2- Güvenlik Görevlisi: Talha(-Vampire-) 3- Civci

FC hayırlı olsun. Kısa zamanda üyelerle dolsun FC. :lol: Henüz açmadığım Yaoi FC için ilham aldım.  :wub: Bir gün tekrar FC rakibi olarak karşılaşiciz.  :cool-onion-head-emoticon:

Buraya aykırılık için geldim. No yuri, no yaoi, no hentai, no ecchi. Anime felsefem. Böyle de bi dis atmış olayım buraya :D

Şimdi sen bir ecchi master'in attığı yorumun altına kendinin düşman olduğunu belirten bir yorum mu atıyorsun ? Hem de seninle aynı şehirde oturan bir master'ın... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi sen bir ecchi master'in attığı yorumun altına kendinin düşman olduğunu belirten bir yorum mu atıyorsun ? Hem de seninle aynı şehirde oturan bir master'ın... :)

Öyle mi olmuş ya :D Ben hiç bakmadım mesajlara, aslında hep bakarım da gece olduğundan pek iyi değilim galiba. Yoksa dis de atmazdım büyük ihtimal. Gomen diyorum o zaman 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ta buraya edit: Enee basgan banliymis ya. :( O kadan heves ettiiim. Olsun canlandiralim buralari. D:

Hehehe. Sonunda yaziyorum hehehe.

Son zamanlarda Heterophobia FanSub'in yurilerinden baska bir sey okumuyorum. Cok hoslar cidden. En son da Himitsu. ve Free Soul okudum. Ikisi de gayet iyiydi. Himitsu. cok masumdu yaa. ;u; Free Soul'da da tam bad*ss bir ana karakter var. Isminden de anlasilacagi gibi. Sonu beni gulumsetmisti ama. Yine sirin saf bi kiz var 2.ana karakterimiz. :') Hosuma gidiyor boyle saf asklar. Gerci FS'teki Niki <-< pek saf sayilmaz ama onun da ruhu temiz bence. :') Her ne ise sevdigim bir manga oldu kendisi. Yuri anime cok izlemedim cunku asil guzel yuriler kesfedilmemis ismi duyulmamis mangalar oluyor, onlari da Heterophobia sayesinde kesfediyorum zati. :p

Free Soul:

tumblr_ns5rauP50v1twds6zo2_500.png

Anime bloguma da mangadan sevdigim kisimlari kesip atiyorum. :smile_oleyo:

Bu ikisi disinda, uzun soluklu ve yapimi devam eden Murciélago'dan bahsedeyim. Henuz 13 bolumunu okudum -Turkce devam edecegim. Go Heterophobia!!- ama simdiden kendisine bagladi. Guncele gelmeye calisacagim bakalim. Cok cilgin manyak ve seksi bir ana karakterimiz var. :wub: Kuroko-samaaaa~ :wub: Daha fazla sey soylemeyecegim konusunu okuyun ve ilk bolumu de. Acayip tavsiye ediyorum.

Son olarak, beni de alsaniza beni de beni de? :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.