Jump to content

Luffy Yanlışlıkla Yer mi Dersiniz? :)

stingbull

Önerilen İletiler

Luffy bildiğiniz üzere kolezyum da kapışmalar başlıyor ve ordan kazanılacak meyvede abisinin gerçi bölümün birinde söyledi "ben şeytan meyvesi yedim yiyemem" diye. ama acaba diye insan düşünüyor insan. YER Mİ? ki bu ölüme neden olucak mı bilinmiyor herkes öyle biliyor ikinciyi yiyen ölür diye. daha önce yiyipte ölen biriyle ilgili bir şey duymadım. siz ne düşünüyorsunuz bilmek isterdim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

1. ihtimal en yüksek dalgınlığına gelir yada gaza geliy yer ama bence bu oran az çünkü ölmek istemez ama bellide olmaz :D

2. ihtimal zoro yer eteş kılıçlı zoro olur ve herzamanki gibi denize düşüşlerinden birinde ölür

3. sanji yer ateş sanji olur gemi alev alarak yanar

4. nami yer tayfaya sinirlendiğinde hepsini ateşler (yakar , kızartır, ızgara yapar)

benim düşüncelerim en olumsuzları oldu ama gülmedik düyemezsiniz.

5. ihtimal zoro siyah kılıcına ateşmeyvesi yedirir bu baya iyi bir ihtimal ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki siyah kılıçdan nasıl ateş fırlatcak?

kılıç sallanınca ateş çıkıyorsa ace i sallayıncada ateş çıkarmıydı, yada wb savaşda kizaruyu yakalayıp sallayarak etrafa lazer yollayabilirmiydi

peki zoro kılıç dövüşündeyken gelen darbeyi kılıcıyla karşılasa logia özelliğinden darbeyi içinden geçirip zoroya iletmezmi.

Logia türleri güçlerini iradeleriyle kullanıyor.Kendi iradesi olmadan güçler kullanılmaz.Kılıcın kendi iradeside yok

hadi bunları geçtim zoan türünden başka meyve yiyen cansız varlık görünmedi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki siyah kılıçdan nasıl ateş fırlatcak?

kılıç sallanınca ateş çıkıyorsa ace i sallayıncada ateş çıkarmıydı, yada wb savaşda kizaruyu yakalayıp sallayarak etrafa lazer yollayabilirmiydi

peki zoro kılıç dövüşündeyken gelen darbeyi kılıcıyla karşılasa logia özelliğinden darbeyi içinden geçirip zoroya iletmezmi.

Logia türleri güçlerini iradeleriyle kullanıyor.Kendi iradesi olmadan güçler kullanılmaz.Kılıcın kendi iradeside yok

hadi bunları geçtim zoan türünden başka meyve yiyen cansız varlık görünmedi.

aslında yazdıktan sonra aklıma geldi ama öyle olsa daha komik olurdu :D

yedirirler birine yada sahte çıkar meyve :D

yanlız luffy yerse ölme ihtimalide var

bide 636.bölümü izledinizmi

2 rakibi birden ortaya çıktı napçak acaba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında yazdıktan sonra aklıma geldi ama öyle olsa daha komik olurdu :D

yedirirler birine yada sahte çıkar meyve :D

yanlız luffy yerse ölme ihtimalide var

bide 636.bölümü izledinizmi

2 rakibi birden ortaya çıktı napçak acaba :D

nolcak bilmiyorumda luffy zaten yalan söylemeyi hiç beceremiyordu:D

arenada gomu gomu no der her şey ortaya çıkar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında Luffy lastik çocuk olduğu için yiyebilir belki, suyun içinde kollarını alevlendirmesi(bkz. Red Hawk) falan hep lastik olmasının marifeti olarak görüldü. meyvesi hep çok farklı lanse edildi şu ana kadar Oda tarafından, yani açığa çıkmamış güçleri var gibisinden.

ama One Piece evreninde bir kural var, bir kişi birden fazla meyve yiyemez tarzında. tek istisnası da Blackbeard ama o da Yami Yami meyvesinden ötürü. gerçi böyle düşününce Luffy de meyvesinden ötürü yiyebilir gibi hissettim.

bilemiyorum, bekleyip görcez :D Zoro veya Sanji'nin yemesini isterdim ama o zaman Luffy'den daha güçlü olurlar, o yüzden yiyceklerini sanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.