Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

keşke bir süre böyle çift bölüm verse anime fillerle uğraşmaz :) çizmek kolay değil ama isteyince yapıyor. gray olayı ters köşe oldu benim için ve güzelde oldu ama bu frosh olayına anlam veremiyorum neden kediyi öldürsün ? keşke gelecek rogue ayrıntı verseydi bu arada natsu'nun nasıl güç kazandığıyla ilgili bir teori sayılmaz varsayım, natsu'nun atkısını igneel vermişti hatta zeref saldırısındanda korumuştu atkı ve igneel bunca zaman natsunun içindeydi asıl gücünü kullanmasını engelliyordu başından beri igneel gidince gücü açığa çıktı sonuçta artık ejderhaya dönüşebilir veya igneel ölünce ona verilen atkıdan birşeyler çıkmış olabilirmi veya bir ateş ustası bulmuş olabilir :D ve hayla merak ettiğim ft'deki herkesmi natsu gibi power up aldı? yoksa hayla yerinde sayan ve çok azmı güçlendi umarım biran önce gösterip ana konuya döner.

Frosch olayı saçmalıktı inanmamıştım o olaya hiç. Bildiğin Gray villian olduya getirip gözboyamak için yemdi o. Şöyle diyeyim gelecek Rouge geçmişe gelip olayları değiştirince Nastsu ve bizim lonca doğal olarak gelecekleride değişti yani o Rouge'un geldiği gelecek değişti. Bilmiyorum bence böyledir.  Buna göre şimdi değişen geleceklerine göre Gray'in öldürmesi söz konusu bile olmaz, en son başını okşuyordu zaten Frosch'un. Sırf bu mantıkla gidip mührüne yenik düştü villian oldu diye benide şüphelendirmişti çoğu fan. Güzel ters köşe yaptı.

O yüzden pek inandıramadı, Gray'in villian olduğuna sadece Frosch'un olmamış olayıyla. Erza'yla ortak çalışıp ajanlık yapacağı da aklıma gelmezdi gerçi o kısma şaşırdım :D

Natsu manyak güçlenmiştir kesin. Gray'den güçlü ama ben Gray'ciyim. Ancak manga sonunda versus olur Gray, Natsu arasında end olmasından kaynaklı.Natsu'da iblis gücünü kontrol etmeyi öğrenecek muhtemelen. Belkide öğrendi ters köşe yapar yine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben natsu'dan farklı bir güç bekliyorum hayla etherious E.N.D Natsu üçlemesi çözülmedi her nekadar ipucu verilsede gizemler devam ediyor ve frosch olayı'da ilerki sayılarda açığa çıkabilir sonuçta tarihi değişmese bile gray nasıl frosch öldürdü rogue kötü olsa bile bir kediyi nasıl öldürebilir kötü birimi olmuştu gelecekte ? gelecek bizim bildiğimiz gibiyse gray'in devil slayer gücüde yoktu çünkü büyü oyunlarında bildiğimiz gibi ejderhalar gelip dünyada hüküm sürüyodu kazayla öldürebilirmi basit olur ozamanda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Frosch olayı saçmalıktı inanmamıştım o olaya hiç. Bildiğin Gray villian olduya getirip gözboyamak için yemdi o. Şöyle diyeyim gelecek Rouge geçmişe gelip olayları değiştirince Nastsu ve bizim lonca doğal olarak gelecekleride değişti yani o Rouge'un geldiği gelecek değişti. Bilmiyorum bence böyledir.  Buna göre şimdi değişen geleceklerine göre Gray'in öldürmesi söz konusu bile olmaz, en son başını okşuyordu zaten Frosch'un. Sırf bu mantıkla gidip mührüne yenik düştü villian oldu diye benide şüphelendirmişti çoğu fan. Güzel ters köşe yaptı.

O yüzden pek inandıramadı, Gray'in villian olduğuna sadece Frosch'un olmamış olayıyla. Erza'yla ortak çalışıp ajanlık yapacağı da aklıma gelmezdi gerçi o kısma şaşırdım :D

Natsu manyak güçlenmiştir kesin. Gray'den güçlü ama ben Gray'ciyim. Ancak manga sonunda versus olur Gray, Natsu arasında end olmasından kaynaklı.Natsu'da iblis gücünü kontrol etmeyi öğrenecek muhtemelen. Belkide öğrendi ters köşe yapar yine.

zaman yolculuğu çok karışık bi olay. sen artık olmaz dersin ama bi bakmışsın mashima yapar. graya öldürtür frosh'u. birde gelecekte olacağını bildiğin bir olayı öyle kolay kolay değiştiremezsin. gray'in frosh'u öldüreceğini biliyoruz ama o raddeye nasıl gelecek olay bilemezsin.senin onu bilmen o olayın olmasını değiştirmeyebilir. en kesin çözüm gray'i öldürmek olur. o zaman olmayacağından kesin emin olursun. onun dışında frosh'un ölüp ölmeyeceğine emin olamazsın. eragon kitabından alıntı yaptım biraz. orda böyle bi muhabbet geçiyordu. mantık kabaca şuydu"gelecekte olacağını bildiğin bir olayı basit önlemlerle engelleyemezsin. bir köprüden hiç geçmemek yada bir yiyecekten hiç yememek ile bunları çözemezsin. çok kesin önlemler alarak ancak geleceği değiştirebilirsin bunlardan birisi öldürecek olan kişiyi o olay gerçekleştirmeden önce öldürmek." kitaptaki hikayede şöyleydi elfin biri gelecekte oğlunu kazayla öldüreceğini görmüş rüyasında. çözümü intahar ederek bulmul çünkü en kesin yol o gibi gelmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu avatar arc şuan oynayan Sun Village gibi Büyük arca giriş için küçük bir arc diye olabilir diye düşünüyorum asıl arc bundan sonra başlıycak herhalde sun village adını tam hatırlamıyorum ondan sonra (1 ay kadar) Tartaros arc başlıyor ama hiro'da bastırıyor 2 haftadır 4 bölüm verdi böyle giderse Tartaros arc bitse bile filler vermez herhalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.