Jump to content

2014 Kış Animeleri Reyting ve Karakter Sıralaması

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

wbOaM8.jpgemVa34.jpgKqgabZ.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------x3X3q9.pngKlo8WQ.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

x963D8.pngxY1aOE.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yatogami 1. olmuş... Sonuçda eşorfmanlı tanrı kim çekici bulmaz ki :D

Noragami nin 1. olması gerçekten gerekliydi. Nabunaga The Fool un biraz daha üstde olmasını beklerdim. 4.-5. bölümünde duygu patlaması yaşayıp ağladığım bir anime "az" bulunur. (dikkat bu cümledeki "a

• Forum Admin

Hahhaahaha payup-onion-head-emoticon.gif?1292862514

Dandy mi popi yoksa Noragami mi gördük pretty-onion-head-emoticon.gif?129286251

Yalnız sanki Noragami yi ben yapmışım gibi konuşuyorum :D Tabi Space Dandy beni pek açmasa da güzel bir anime.. Reytinglerini unutmamak lazım.. Dandy karakterini en azından ilk 10 da göreydik eyiydi  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noragami pek iyi değildi açıkçası bana göre nobunaga the fool daha iyiydi gerçi bundada daha iyi bölümler gelmedi ilerleyince daha çok beğenilir diye düşünüyorum Ayrıca space dandy çok gereksiz bir anime bence daha düşük bir sırada olabilirdi birde o kadar para harcamışlardı daha iyi animeler yapılabilirdi o paraya

log horizonun seçilmemesine üzüldüm :(

Log horizon son bahar animesiydi o yüzden seçilmedi daha önceki sıralamada olması lazım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.