Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

Benim kafasına şaplak çakmak istediğim bir kaç kişi var onlarla uğraşırdım :D

Hiç öyle saçım olmadı :( Uzun saç benim için omuzu hafif geçen saç oluyor.. Daha fazla uzatınca kırılıyor :(

haha niyetini bu kadar belli etme kimse gelmeyecek (sanki var da ööle bi plan :huh:  gelmeyecekler :P) benimkiler her sene omzuma kadar kesilir belime gelir sonra yine kesilir. kuaföre gitmeyi hiiiiç sevmem.. düzleştirmem fön çekmem bi boyadım ona da pişman oldum.. anam ne biçim kızım ben be!!! :blink:

: evet kızıl-kahve doğal rengi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

haha niyetini bu kadar belli etme kimse gelmeyecek (sanki var da ööle bi plan :huh:  gelmeyecekler :P) benimkiler her sene omzuma kadar kesilir belime gelir sonra yine kesilir. kuaföre gitmeyi hiiiiç sevmem.. düzleştirmem fön çekmem bi boyadım ona da pişman oldum.. anam ne biçim kızım ben be!!! :blink:

Sanki kendi yazımı okumuş gibi oldum. Boyatma hariç. :D Her sene saçlarımı keserim omuzlarıma kadar sonra belime gelir tekrar keserim. Düzleştirmekten nefret ediyorum bunalıyorum uğraşamıyorum. Ayda yılda bir düzleştiririm o da bir şeye benzemez iki dakika sürer. :D Maşa yapmayı da beceremiyorum. Geçen saçlarımı yenş kestirince heveslenip maşa yapayım dedim saçımı yaktım. :|

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuşmuşluğumuz da var skype ta resmim de var üyeler kısmında da var.... tipim belli :)

Hadi ya ...Şuan Skype dan bakdım evet foton varmş -.- Gomen...Hemen ilk yorumum güzel olduğun yönünde  :D

PS: Emel...Senin saçlarda az maz diyorsunda paso ağza giriyor (resimlerde ) :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hadi ya ...Şuan Skype dan bakdım evet foton varmş -.- Gomen...Hemen ilk yorumum güzel olduğun yönünde  :D

üye albümü sayfa 40 Jansetim tüm güzelliğiyle salınmakta  :D bu arada Aziz in resmi atılmış arada kaynamış  :blink: düşündüğümden tamamen farklı  :ph34r: hatunların saç muhabeti asla bitmiyor buradan teyit olmuş olduk  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Öyle iki tel saçım var o da gözümün önüne düşer :D

yare yare :blush: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

üye albümü sayfa 40 Jansetim tüm güzelliğiyle salınmakta  :D bu arada Aziz in resmi atılmış arada kaynamış  :blink: düşündüğümden tamamen farklı  :ph34r: hatunların saç muhabeti asla bitmiyor buradan teyit olmuş olduk  :D

Kadnların saçlarına ben çok önem veririm şahsen.Kadın dediğin önce saçıyla iz bırakmalı :D

Mesela ben kızılları ve bazı (platin) saçlılara gözüm kaysada açık kahverenginin bendeki yeri ayrıdır :ph34r:

PS: O değil birde foto görmedim diyorum fotoyu beğenmişim :|

Öyle iki tel saçım var o da gözümün önüne düşer :D

yare yare :blush: 

Asıl sana yare yare :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kadnların saçlarına ben çok önem veririm şahsen.Kadın dediğin önce saçıyla iz bırakmalı :D

Mesela ben kızılları ve bazı (platin) saçlılara gözüm kaysada açık kahverenginin bendeki yeri ayrıdır :ph34r:

Asıl sana yare yare :P

Neyse işte ben bu dünyaya bir daha gelsem şöyle olmak isterdim.. Beni merak edenler böyle hayal etsin ne var  :P

199875.jpg

Russian Girl :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.