Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

Tescilli onaylı yalan söylüyor -_-

:D O nick'in geçmişini merak eden bir tek benim zaten sanırsam :D Bütün herkes kabul etmiş :D

PS: Birde ismini bilmediğimden hala daha LEvent Faruk Fikri Watson Nadiroğulları diye yutturuyorum kendime :ph34r:

Nick geçmişi benim klavyeye ellerimi yapıştırmam'dan geliyor. :D Ayrıca adım erdem :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Üye albümünde başka bir fotom da var benim o kadar merak etmeyin ya şişkonun tekiyim :D :D

aaaa kendi kendine iftira atan birine ilk kez rastlıyorum  :D hadi ordan şişko görmesek yutturacak  <_<

Ben de zeynep ablayı merak ediyorum.  :D

Umarım bu bir iltifattır   :ahaaah-onion-head-emoticon:

sen beni merak ediyon ahanda kar yağacak  :blink:

Tescilli onaylı yalan söylüyor  -_-

:D O nick'in geçmişini merak eden bir tek benim zaten sanırsam  :D Bütün herkes kabul etmiş  :D

PS: Birde ismini bilmediğimden hala daha LEvent Faruk Fikri Watson Nadiroğulları diye yutturuyorum kendime  :ph34r:

adjadsıodxmz nasıl bir çağrışımdır o  :wacko: bir ara bende merak ediyodum  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlamını düşünmüştüm bi' aralar :D Çok büyük umutlarım vardı çok.  :unsure:

Tamam artık merak etmiyorum :D :P

Çok erken açıkladığımı fark ettim. İsim üzerine büyük teoriler üretmenizi görene kadar açıklamasaydım keşke. :D 

etme beni etme ama ben seni gördüm  B)

Tahmin etmiştim  :D Benim prensiplerim de her şey karşılıklıdır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selim (sparco34) - Suat (DGW) - Halil Karahan (3n4bl3) - Yusuf Topel.................aziz'den resmini isteyeyim millet görsün diye, bakalım verecek mi :D 

jaxwg7.jpg

Selim (sparco34) - Suat (DGW) - Halil Karahan (3n4bl3) - Yusuf Topel.................aziz'den resmini isteyeyim millet görsün diye, bakalım verecek mi :D 

jaxwg7.jpg

vayy sonunda merak edilen isimleri görebildik mühteşem 4 lü bide zeynebi görebilsek iyi olurdu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.